آئودی Q8 E-Tron 2023 و Q8 E-Tron اسپورت بک پیش از عرضه در 9 نوامبر معرفی شدند

شایعات درست هستند – پلاک E-Tron با فیس لیفت شاسی بلند برقی برای این دنیا زمان زیادی ندارد و اکنون، آئودی تایید کرده است که منجر به معرفی در 9 نوامبر می شود. برای خداحافظی با E-Tron و استقبال از Audi Q8 E-Tron و Q8 Sportback E-Tron آماده شوید.

بر اساس گزارشی، این پس از آن در برنامه به جلو کشیده شد و در عوض نام Q8 E-Tron در فیس لیفت ظاهر شد.

این دو مدل کاملا برقی که از طریق تعدادی تیزر در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی آئودی اعلام شد، در اولین تصویر منتشر شده به‌صورت سیلوئت نشان داده شده‌اند که می‌تو،د در لینک منبع زیر به آن دسترسی داشته باشید. تیزر دوم در قالب یک ویدیو (در زیر تعبیه شده) منتشر شد که برخی از ویژگی های جفت Q8 E-Tron را نشان می دهد.

*Q8 e-tron: مصرف برق (،یبی*) در کیلووات ساعت/100 کیلومتر: 24.4–20.1، انتشار CO2 (،یب*) در گرم در کیلومتر: 0؛ // Q8 Sportback e-tron: مصرف برق (،یب*) در کیلووات ساعت/100 کیلومتر: 24.1–19.5، انتشار CO2 (،یب*) در گرم در کیلومتر: 0؛

در ع، و پست های ویدئویی به صراحت به پلاک های جدید اشاره نشده است. با این حال، پاورقی‌هایی که همراه آن‌ها آمده است گویای همه چیز است.

و در حالی که در تیزرها گفته نشده بود که جفت Q8 E-Tron جایگزین E-Tron خواهد شد، سال گذشته توسط آئودی تایید شده بود که Q8 E-Tron جانشین پلاک جدید خواهد بود. مدل نسل در سال 2026.

با انتشار تیزرهای بالا از آئودی، اینها دیگر شایعه نیستند. تا چند روز دیگر جزئیات کامل را دریافت خواهیم کرد، اما اگر می‌خواهید بفهمید چهره‌های Q8 E-Tron و Q8 Sportback E-Tron چه شکلی هستند، یک نمونه اولیه آئودی SUV الکتریکی با لباسی در ماه سپتامبر به نمایش درآمد. چهره به روز شده


منبع: https://www.motor1.com/news/620303/audi-q8-etron-sportback-teaser/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.