اتوبان شخصی موستانگ شلبی GT500 2022 را با شتاب بی رحمانه ببینید

15 ع، ها

تمام توجهات در حال حاضر روی نسل هفتم فورد موستانگ است که برای سال 2024 کاملاً جدید است. با این حال، نسل ششم بی سر و صدا پیش نمی رود و بله، منظور ما به م،ای واقعی کلمه و همچنین مجازی است. رها ، 760 ، بخار در اتوبان آلم، بدون محدودیت باعث ایجاد سروصدا می شود، و به همین منظور، این جدید AutoTopNL ویدیو ناامید کننده نیست بلند،ا را روشن کنید و از صدای رعد و برق آمریکایی V8 لذت ببرید.

مسلماً مورد توجه بیشتر GT500 سرعت بالای GT500 نیست، بلکه وحشیانه شتاب آن است. این یک چیز است که به آمار عملکرد روی کاغذ نگاه کنید، اما سپس می بینید که سرعت آن از 70 مایل در ساعت به 125 مایل در ساعت در 6 ث،ه می رسد. این اولین اجرای شتاب ویدئو است، اما دومی می تواند بهترین از همه آنها باشد. با یک بزرگراه با شکوه خالی در پیش رو، راننده دریچه گاز را از سرعت 100 مایل در ساعت می‌چرخاند. 15 ث،ه بعد، موستانگ به سرعت 170 مایل در ساعت می رود. این یک قدرت کششی جدی است.

برای ،، که نیاز به یادآوری دارند، شلبی GT500 ،وجی دارای یک موتور 5.2 لیتری V8 سوپرشارژر است که 760 پونی فوق‌الذکر را با گشتاور 625 پوند فوتی بیرون می‌آورد. این موتور تا 7500 دور در دقیقه می‌چرخد، نیرو را فقط به چرخ‌های عقب از طریق یک گیر،س هفت سرعته دوکلاچه می‌فرستد و قادر به سرعت 180 مایل در ساعت به ازای هر فورد است. و تمام این نقاط داده در این ویدیو مورد آزمایش قرار می گیرند.

فورد موستانگ شلبی GT500 هریتیج ادیشن 2022 با برش بسته اصلی

بیایید در حال حاضر از سوال سرعت بالا صرف نظر کنیم. سرعت رسمی GT500 یک هشتاد دلار است و در پایان این انفجار اتوبان، سرعت سنج دیجیتالی را برای چند ث،ه روی 182 می‌بینیم. این یک صعود آهسته به قله نبود، و نشان می دهد که چیزهای بیشتری فراتر از محدود کننده سرعت کارخانه فورد وجود دارد. و زیر گاز کامل هم صداش بد نیست.

مطمئناً شما را به این فکر می‌کند که چه چیزی برای نسل بعدی شلبی آماده می‌شود. جزئیات مربوط به چنین خودرویی در حال حاضر کاملاً تأیید نشده است، اما ما شاهد برخی از نمونه‌های اولیه موستانگ نسل هفتم با ،تیک‌های چاق و بدنه تهاجمی هستیم که در خیابان‌های دیترویت تردد می‌کنند. ما در حال حاضر یک موستانگ دارک هورس با ،وجی بالا با 500 ، بخار قدرت داریم و با توجه به اینکه جیم فارلی، مدیر عامل فورد، از طرفداران پرفورمنس است، دیدن یک GT500 غم انگیز با بیش از 800 ، بخار دور از ذهن نیست.

تا آن زمان، هنوز 760 دلیل برای لذت بردن از اوج تکامل برای نسل ششم فورد موستانگ وجود دارد.


منبع: https://www.motor1.com/news/671921/2022-mustang-shelby-gt500-autobahn-acceleration-run/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.