استون مارتین اعتراف کرد که بدون قرارداد موتور مرسدس با مشکل مواجه خواهد شد

“به دنبال چالش بعدی با ICE، یورو 7 هستم [emissions regulations]، بدون مرسدس ممکن است دچار مشکل شویم. در عین حال، مرسدس برای ما فقط یک موتور نیست، بلکه یک موتور است [also] معماری پایه برق ما ادغام اجزای جدید را در معماری پایه مرسدس انجام دادیم [for the DB12]”

35 ع، ها

استون مارتین روی یک V6 خودش برای Vanquish دوباره کار می کرد اما این ابرخودروی موتور وسط حذف شد. این افشاگری در اوایل سال جاری توسط رئیس لارنس استرول در نشست Financial Times Future of the Car در لندن صورت گرفت. قبل از لغو رقیب فراری 296 GTB، تیم مهندسی از V6 داخلی به V8 AMG تغییر مکان داده بود.

به ،وان تازه‌تر، استون مارتین به دلیل قو،ن سخت‌گیرانه‌تر انتشار گازهای گلخانه‌ای، در حدود سال 2026 با V12 خود خداحافظی خواهد کرد. سال گذشته، توبیاس مورز، مدیرعامل وقت، اشاره کرد که نوشته‌ای برای نیروگاه دوازده سیلندر روی دیوار است و اشاره کرد که یک V12 جدید توسعه نخواهد یافت. در عوض، واحد فعلی برای مطابقت با مقررات تا یک نقطه خاص به روز می شود. پس از آن، بازنشسته می شود.

استون مارتین DB12

روبرتو فدلی، مدیر ارشد فناوری، می‌گوید مدل‌های آینده از درس‌های آموخته‌شده در فرمول 1 بهره‌مند خواهند شد و فرناندو آلونسو «یکی از معدود رانندگان فرمول یک است که به این توانایی علاقه‌مند است. [of the road cars] همچنین.”

شاسی بلند DBX در کارخانه St Athan در و، در حال تولید باقی خواهد ماند در حالی که مدل های موتور جلو و وسط قرار است در خانه در Gaydon مونتاژ شوند. به گفته رئیس Stroll، سایت اخیر می‌تواند در سال‌های آینده گسترش یابد تا بتواند با ورود یک خودروی برقی سازگار باشد.


منبع: https://www.motor1.com/news/671596/aston-martin-admits-in-trouble-wit،ut-mercedes/

مرسدس چیزی بیش از یک شریک فنی برای استون مارتین لاگوندا است، زیرا این ستاره سه پر نیز سهامدار مهمی است. در مصاحبه ای با اتوموبیلمدیر ارشد فنی در Gaydon گفت که همکاری بین این دو برند در سال های آینده ادامه خواهد داشت. وقتی موضوع حساس یورو 7 مطرح شد، روبرتو فدلی صادقانه پاسخ داد:

تحویل Valhalla از سال آینده آغاز خواهد شد و چندین مدل ICE نیز در خط لوله قرار خواهند گرفت، از جمله DB12 Volante برای دنبال ، این کوپه خیره کننده. Vantage جدید که در حال حاضر تحت آزمایش قرار گرفته است، نمی تواند خیلی عقب باشد. در مورد اولین EV، استرول اخیراً گفت که در 27 ژوئن بیشتر در مورد آن خواهیم آموخت.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.