اپل واچ جدید، آیفون می تواند در صورت تصادف با خودرو کمک بگیرد

از انتشار:

علاوه بر این، اپل گفت که “الگوریتم های حرکتی پیشرفته طراحی شده توسط اپل که با بیش از یک میلیون ساعت رانندگی واقعی و داده های رکورد تصادف آموزش داده شده اند، دقت بهتری را ارائه می دهند.”

سری جدید آیفون 14 اپل به همراه اپل واچ سری 8 و اپل واچ SE از 16 سپتامبر برای ،ید در دسترس خواهند بود.


منبع: https://www.motor1.com/news/608986/new-apple-watch-ip،ne-crash-detection/

در همین حال، ژیروسکوپ و شتاب‌سنج قوی‌تر اپل واچ – که ادعا می‌شود دارای بالاترین شتاب‌سنج دامنه دینامیکی در هر ساعت هوشمند است – نیز وارد کار شده‌اند.

اپل واچ جدید، تشخیص تصادف اتومبیل آیفون ویژگی ایمنی جدید در کل طیف آیفون 14 (آیفون 14، آیفون 14 پ،، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو م،) و همچنین در اپل واچ سری 8 جدید، اپل واچ SE و همه اپل واچ اولترا جدید.

اپل دسته جدیدی از آیفون های خود را با نام 14 معرفی کرده است. همچنین یک اپل واچ جدید به همراه آ،ین تراشه A16 Bionic، iOS 16 و watchOS 9 وجود دارد – اما اینها دلیلی برای مطالعه شما درباره ابزارهای موبایل در یک وب سایت خودرو محور نیستند.

همراه با این دسته جدید از دستگاه های اپل، این شرکت مستقر در کوپرتینو اعلام کرد که جدیدترین نسخه های آیفون و واچ اکنون با تشخیص تصادف خودرو عرضه می شوند. این بدان م،است که اگر دستگاه‌ها تشخیص داده باشند که کاربر در یک تصادف شدید خودرو قرار گرفته است، اگر کاربر در عرض 10 ث،ه به درخواست صفحه پاسخ ندهد، به طور خودکار به مخاطبین و خدمات اضطراری اطلاع می‌دهند.

زم، که اپل به صورت پشت سر هم از آن استفاده می‌کند، اعلامیه اضطراری روی ساعت ظاهر می‌شود، زیرا به احتمال زیاد در نزدیکی کاربر قرار دارد، در حالی که تماس اضطراری از طریق تلفن برقرار می‌شود.

اپل واچ جدید، تشخیص تصادف اتومبیل آیفون

تشخیص تصادف با استفاده از سه قابلیت دستگاه ها کار می کند. فشارسنج تغییرات فشار کابین را تشخیص می دهد، در حالی که GPS ورودی های تغییرات سرعت را اضافه می کند. از سوی دیگر، میکروفون می‌تواند صداهای بلندی را که نمونه‌ای از تصادفات اتومبیل است، تشخیص دهد.

برای ایجاد این الگوریتم، داده‌ها از این حسگرهای حرکتی جدید در آزمایشگاه‌های تست تصادف حرفه‌ای با خودروهای سواری معمولی در تصادفات واقعی شبیه‌سازی شده، از جمله از جلو، عقب، برخورد جانبی، و واژگونی جمع‌آوری شد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.