بازگشت استون مارتین Rapide منتفی است زیرا سدان ها نمی فروشند

جیلی اخیراً 9.4 درصد از سهام استون مارتین را ،یداری کرده است، به شرکت بریت،ایی امکان دسترسی به طیف وسیعی از فناوری های کنگلومرای چینی را می دهد. جیلی مالک چندین برند مانند Volvo، Polestar، Lotus، Zeekr، Lynn & Co، و دیگران است و سرمایه‌گذاری زیادی در خودروهای باتری‌دار انجام می‌دهد. آینده هر چه که باشد، استون موتورهای احتراقی را به این زودی کنار نخواهد گذاشت زیرا هفت مدل جدید را تحت پرچم‌های Vantage، DBS و DB12 برنامه‌ریزی کرده است، اما هیب،‌ها در راه هستند.

در حالی که DB12 به تازگی عرضه شده دارای یک موتور 4.0 لیتری V8 با توربوشارژ دوقلو است، این کارخانه قدرت بیشتری نسبت به DB11 V12 قبلی دارد. این موتور 671 ، بخار قدرت و 590 پوند فوت گشتاور تولید می کند که کمک می کند تا کوپه را تنها در 3.5 ث،ه به سرعت 60 مایل در ساعت برساند، بنابراین آینده استون با پیشرانه احتراقی روشن به نظر می رسد – این خودرو دارای یک سدان نخواهد بود.

همان سالی بود که استون تولید راپید را متوقف کرد، همچنین زم، بود که ساخت DBX را آغاز کرد، که در سال 2020 بود. این کراس اوور به سرعت به پرفروش‌ترین مدل این برند تبدیل شد، به دنبال روند خودروسازان لو، که مدل‌های سواری بالا را روانه بازار ،د. این خودرو در همان عرصه ای با رو،رویس کولینان، بنتلی بنتایگا، لامبورگینی اوروس، و فراری پوروسانگو رقابت می کند و خودروی سواری استون برای عصر کنونی است.


منبع: https://www.motor1.com/news/672749/aston-martin-rapide-comeback-ruled-out/

11 ع، ها

استون مارتین قصد ندارد راپید را احیا کند یا سدان جدیدی بسازد. این شرکت برنامه‌های بزرگی دارد و یک سالن چهار در بخشی از آنها نیست، زیرا س، بدنه در هر قیمتی همچنان از محبوبیت نسبت به کراس اوورها عقب است.

آستون مارتین راپید ای

احتمالاً در 27 ژوئن، زم، که شایعه می‌شود این خودروساز از یک برنامه پنج ساله رونمایی کند، در مورد آینده استون بیشتر بد،م. این شرکت در مسیر است اولین وسیله نقلیه الکتریکی خود را در سال 2026 عرضه می کندبه گفته لارنس استرول، رئیس این شرکت. او در اوایل این ماه اعتراف کرد که مشتریان زیادی برای یک خودروی برقی فریاد نمی زنند. با این حال، او فاش کرد که مدل جدید یک محصول کاملاً جدید با معماری سفارشی خواهد بود.

ال، لانگ، رئیس بخش محصول و استراتژی بازاریابی این شرکت، گفت CarSales.com.au استون مارتین در حال تعیین “اه، بلند” برای تبدیل شدن به “مطلوب ترین و فوق لو، ترین برند عملکرد بریت،ا در جهان است.” این نشریه همچنین به نقل از منابع داخلی فاش کرد که استون هیچ مورد تجاری برای یک سدان در مجموعه این شرکت ندارد. Rapide یا هر چیزی شبیه به آن، به این زودی ها به ،یب استون باز نمی گردد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.