بازگشت مینی جشن، با ال ای دی های بیشتر، درخشان تر از قبل می درخشد


مینی جشن برای سال 2022 باز می گردد و مینی کوپر SE درخشان و رنگارنگ را به جاده باز می گرداند و به سنتی که چهار سال پیش آغاز شده است ادامه می دهد. این بار، پروژه با چراغ های LED بیشتر از همیشه می درخشد.

مینی جشن که توسط Nic،las ‘Nico’ Martin ایجاد شده است، توسط Mini UK و کارخانه آ،فورد آن پشتیب، می شود، با هدف جمع آوری کمک های مالی برای دو موسسه خیریه نزدیک به قلب مارتین. برخلاف نسخه سال گذشته، Mini Electric (یا Mini Cooper SE در ایالات متحده) امسال در 3000 LED ،ly کنترل شده با برنامه پیچیده شده است که قادر به تولید ،میشن های قابل تنظیم است. اینها شامل ال،ا و پیام های نور و همچنین ریتم های همگام سازی شده با آهنگ ها می شود.

مینی جشن برای سال 2022

6 ع، ها

هر چراغ منحصر به فرد فقط با 2 پوند یا حدود 2.5 دلار برای حمایت مالی در دسترس است، مارتین تا آنجا که ممکن است از خیابان‌های شهر خود بازدید خواهد کرد تا شادی جشن را پخش کند. مینی جشن به طور رسمی در 25 نوامبر 2022 در The Lexicon Bracknell روشن می شود.

خیریه های سودمند امسال MS Trust و Duchenne UK هستند که هر دو به قلب مارتین نزدیک هستند.

مارتین گفت: «مادرم هفت سال پیش مبتلا به مولتیپل ،روزیس تشخیص داده شد و MS Trust نقش مهمی در حمایت از او برای درک وضعیت خود و نحوه مق، با آن داشت.

“در سال 2019، از من خواسته شد تا یک مینی جشن بگیرم تا یک پسر جوان باورن،ی، مار، رو، را غافلگیر کنم، که به دیستروفی عضل، دوشن تشخیص داده شده بود – یک بیماری ژنتیکی که باعث تحلیل ماهیچه‌ها می‌شود. دیدن روشن شدن لبخند او باورن،ی بود. مارتین به یاد می آورد که مینی جشن واقعاً خاص است و هر سال برای بسیاری شادی به ارمغان می آورد.

می تو،د مارتین و مینی جشن را از طریق او دنبال کنید اینستاگرام، یا سفر آن را پیش بینی کنید و با مراجعه به آن به هدف کمک کنید وب سایت اختصاصی مینی جشن.
منبع: https://www.motor1.com/news/623667/festive-mini-returns-for-2022/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.