با میراژ، پورشه 911 کمیاب از Transformers: Rise of the Beasts آشنا شوید

به طور خاص، میراژ یک پورشه 911 کاررا RS 3.8 سری 964 است که در قالب خودرو است، یک مدل به خصوص کمیاب که انتخابی غیرعادی برای پایه گذاری یک قهرمان است. با این حال، به گفته اولیور هافمن، رئیس ارتباطات بازاریابی پورشه AG، Carrera RS 3.8 به دلیل ویژگی های شخصیتی Mirage عالی است و او را به ،وان “یک شخصیت سخت با قلب خوب و کمی سرکش در حال حاضر و دوباره” توصیف می کند.

تنها منطقه ای که در آن از Carrera RS 3.8 واقعی استفاده شده است، طراحی صدا است. عایشه کوکر، معاون بازاریابی پورشه خودروهای آمریکای شمالی، گفت: «برای ما مهم بود که صدای مدل 911 را که در فیلم به تصویر کشیده شده است، ارائه دهیم. “به دلیل تعداد خودروهای مورد نیاز از 911 تولید محدود، بسیار جاه طلبانه بود، اما ما از نتیجه هیجان زده هستیم و امیدواریم مخاطبان نیز خوشحال شوند.”

در مورد پورشه، این شرکت فعالانه این فیلم را در سایت یوتیوب خود و از طریق رسانه های اجتماعی تبلیغ می کند. این خودروساز امسال هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد و در حمایت از نمایشگاه ها و انتشار فیلم هایی برای بزرگداشت این نقطه عطف بسیار فعال بوده است.


منبع: https://www.motor1.com/news/673204/discover-mirage-the-porsche-911-transformer/

جدیدترین فیلم Transformers به ​​موقع برای فصل پرفروش تابست، حاضر شده است. این فیلم با ،وان «ترانسفورمرز: ظهور جانوران» اکنون در سینماها عرضه می‌شود تا تماشاگران را به ماجراجویی در دهه 1990 ببرد. همچنین گروه جدیدی از ترانسفورماتورها به نام Maximals را معرفی می کند و Autobots را در خود دارد و پورشه 911 Carrera به نام Mirage نقش اصلی را ایفا می کند.

پورشه تنها 55 دستگاه از Carrera RS 3.8 ساخت که امروزه بسیار ارزشمند هستند. پنج ماشین تصویری برای جلوگیری از خطر آسیب و انجام عملکردهای خاص ساخته شده اند تا شبیه ماشین اصلی باشند. یکی از ماشین‌ها به گونه‌ای اصلاح شد که با سرعت بالا به عقب برود، در حالی که دیگری برای سکانس‌های بدلکاری آماده شده بود. ماشین‌های اضافی برای نماهای نزدیک یا صحنه‌هایی که بازیگران با ماشین در تعامل بودند ساخته شدند.

چیزی که «Transformers: Rise of the Beasts» را منحصربه‌فرد می‌کند، سطح مشارکت تیم سازنده با پورشه است که با توسعه Mirage بسیار عملی بود. به گفته ایرنه تراختنبرگ، معاون مشارکت‌های بازاریابی جه، در پارامونت، این مشارکت «اتوبات میراژ ما را به شیوه‌ای منحصربه‌فرد، نمادین و فراموش‌نشدنی زنده کرد».

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.