بهترین رندرهای هفته 21 نوامبر

رندر میتسوبیشی اکلیپس


منبع: https://www.motor1.com/news/623416/best-renderings-november-21/رندر جدید BMW سری 5

هر هفته رندرهای زیادی منتشر می کنیم. در حالی که برخی از آن‌ها مدل‌های جدید واقعی را که در چند ماه آینده عرضه می‌شوند، پیش‌نمایش می‌کنند، برخی دیگر عمدتاً برای سرگرمی انجام می‌شوند. آن‌ها خلاقیت‌های فوق‌آینده‌نگر را تصور می‌کنند که احتمالاً به این زودی‌ها به خط تولید راه پیدا نخواهند کرد.

بی‌ام‌و به آزمایش نمونه‌های اولیه نسل بعدی سری 5 ادامه می‌دهد و اکنون به لطف ع،‌های جاسوسی جدید، ایده دقیق‌تری از شکل ظاهری مدل داریم. این رندر تمام دانشی را که تا به حال برای پیش نمایش 5 جدید داریم ،یب می کند.

اینجا در Motor1.com، همه ما نقاشی های مجازی را دوست داریم و به همین دلیل است که فکر کردیم هر هفته یک مقاله رندر اضافی به اشتراک می گذاریم. این بهترین تمرین‌های طراحی را که هنرمندان خودمان ایجاد می‌کنند، و همچنین تصاویر ارائه‌شده توسط طراحان مستقل خودرو، دانشجویان، و فقط سر دنده‌های معمولی را ،یب می‌کند.

میتسوبیشی اکنون تنها سایه ای از گذشته سابق خود است که فقط خودروهای کاربردی و کراس اوور را در سراسر جهان ارائه می دهد. این رندر تصور می کند که یک خودروی اسپورت جدید این خودروساز بر اساس نیسان Z جدید چگونه می تواند باشد.

رندر ولوو EX30 2024
این مقاله را با رندرهای جدید هفته گذشته هر پنجشنبه به روز می کنیم. بنابراین، زم، که بخواهید نگاهی کوتاه به آینده بیندازید، همه تفاسیر دیجیتالی جالب را خواهید داشت.

کار توسعه اولین پورشه ماکان برقی تا کنون طبق برنامه پیش نرفته است. طبق آ،ین اطلاعات موجود، تا سال 2024 عرضه نخواهد شد، اما ما در حال حاضر ایده خوبی از شکل ظاهری آن در این رندر داریم.

رندر پورشه ماکان 2024

EX90 پرچمدار جدید خودروی الکتریکی ولوو است و این شرکت سوئدی قصدی برای کاهش سرعت حرکت EV خود ندارد. سال آینده، این شرکت یک محصول کاملاً جدید را در قالب کراس اوور تمام الکتریکی کوچکتر EX30 به بازار خواهد آورد که در این رندر اختصاصی پیش نمایش شده است.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.