بهترین رندرها برای هفته 25 جولای

رندر بی ام و سری 5 2024

Purosangue قرار است به همه کاره ترین و کاربردی ترین فراری تبدیل شود که تا به حال در جاده ها آمده است. چهار در، چهار (یا پنج) صندلی و دوازده سیلندر زیر کاپوت. پیش نمایش یک فرمول رویایی در این رندر.

اینجا در Motor1.com، همه ما نقاشی های مجازی را دوست داریم و به همین دلیل است که فکر کردیم هر هفته یک مقاله رندر اضافی به اشتراک می گذاریم. این بهترین تمرین‌های طراحی را که هنرمندان خودمان ایجاد می‌کنند، و همچنین تصاویری که توسط طراحان مستقل خودرو، دانشجویان، و فقط سر دنده‌های معمولی ارائه شده‌اند، ،یب می‌کند.

نسل پنجم آئودی A3 قرار است حدود سال های 2026 یا 2027 وارد بازار شود. این زم، است که سازنده آلم، عرضه مدل های احتراقی را متوقف می کند، به این م،ی که A3 جدید کاملاً الکتریکی خواهد بود.

این مقاله را با رندرهای جدید هفته گذشته هر پنجشنبه به روز می کنیم. بنابراین، زم، که بخواهید نگاهی کوتاه به آینده بیندازید، همه تفاسیر دیجیتالی جالب را خواهید داشت.

سیویک تایپ R جدید را می توان به بهترین شکل به ،وان یک تکامل یافته از نسل قبلی توصیف کرد. متأسفانه، هیچ نسخه دو دری در افق وجود ندارد، اگرچه این رندر یک نسخه را پیش بینی می کند – و باید اعتراف کنیم که خوب به نظر می رسد.

هر هفته رندرهای زیادی منتشر می کنیم. در حالی که برخی از آن‌ها مدل‌های جدید واقعی را که در چند ماه آینده عرضه می‌شوند، پیش‌نمایش می‌کنند، برخی دیگر عمدتاً برای سرگرمی انجام می‌شوند. آن‌ها خلاقیت‌های فوق‌آینده‌نگر را تصور می‌کنند که احتمالاً به این زودی‌ها به خط تولید راه پیدا نخواهند کرد.

رندر هوندا سیویک تایپ R کوپه 2023
رندر آئودی A3 E-Tron
رندر فراری Purosangue 2023


منبع: https://www.motor1.com/news/601007/best-renderings-july-25/

سری 5 یکی از آن مدل هایی است که می توان آن را برای شرکت باواریایی سنتی در نظر گرفت. نسل بعدی به دستور العمل آزمایش شده و آزمایش شده با طراحی محافظه کارانه اما شیک وفادار خواهد ماند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.