بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 19 سپتامبر

اشکودا سوپرب نسخه فول، واگن پاسات این برند است. نسخه های واگن و لیفت ، در راه است. به نظر می رسد که یکی از بدنه و نورپردازی مشخصات تولید دارد. در غیر این صورت زیر استتار است.

مرسدس CLE ع، های جاسوسی خارجی

17 ع، ها

اولین ع، های جاسوسی پژو 3008

12 ع، ها

هیوندای i10 برخی به روز رس، های طراحی را در راه است. نمای جلویی بازسازی‌شده با چراغ‌های جدید در روز وجود دارد.

31 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/611295/best-spy-s،ts-for-the-week-of-september-19/ع، جاسوسی نمای جلوی فول، واگن تیگوان 2024 ع، جاسوسی Skoda Superb 2023 ع، جاسوسی آئودی RS Q5 PHEV

لامبورگینی در حال آماده سازی جایگزین آونتادور است. طبق گزارش‌ها، هنوز موتور V12 دارد اما احتمالاً با کمک هیب،. این یکی از برخی از پنل‌های بدنه تولیدی استفاده می‌کند، که به ما ایده‌ای درباره ظاهر ابرخودروی جدید می‌دهد. ورودی های عظیمی در کناره ها و لوله های اگزوز بالا نصب شده است.

ع، های جاسوسی جدید مرسدس بنز GLA

16 ع، ها

تشخیص آن به دلیل تمام پوشش‌های استتار سخت است، اما ممکن است این RS Q5 جدید باشد که دارای یک پیشرانه هیب، پلاگین باشد.

Motor1.com تقریباً هر روز و گاهی بیشتر از آن، تصاویر جاسوسی از وسایل نقلیه آینده قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بم،د، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

ع، های جاسوسی جدید جانشین لامبورگینی آونتادور

این فول،‌واگن تیگوان از نوار و بر،ب‌های مشکی استفاده می‌کند تا شبیه مدل فعلی شود. همچنین نگاهی به صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی تبلت مانند دارد.

در اینجا مرسدس GLA به روز شده در تریم پایه است. این در استتار س، با پوشش فقط روی بینی و بخشی از دم است.

15 ع، ها

مرسدس CLE ک، جایگزین نسخه های کوپه و کانورتیبل ک، C و E خواهد شد. این سقف سخت است. این گا،ی شامل اولین نگاه ما به کابین است. یک دسته ابزار دیجیتال و یک تبلت سرگرمی اطلاعاتی با زاویه در پشته مرکزی وجود دارد.

ع، جاسوسی هیوندای i10 فیس لیفت

25 ع، ها

ع، جاسوسی رو،رویس Spectre EV Front View

12 ع، ها

این نسل بعدی پژو 3008 است. ما نمی‌تو،م هیچ ایده‌ای در مورد طراحی آن داشته باشیم زیرا این شرکت در حال آزمایش مدل زیر بدنه یک سیتروئن C5 ایرکراس است.

15 ع، ها

21 ع، ها

BMW M3 CS عملکردی را به سدان اسپرت این برند اضافه خواهد کرد. دارای ،مت جلوی اصلاح شده با اسپلیتر جلویی بزرگتر، ورودی های اصلاح شده و جلوپنجره ای با دهانه های بزرگتر است. استتار روی شیشه عقب ممکن است طرح اصلاح شده صندلی های عقب را پنهان کند.

23 ع، ها

ع، های جاسوسی BMW M3 CS در نوربرگ رینگ

تعدادی ع، اضافی از رو،رویس اسپکتر کوپه الکتریکی دریافت کردیم. این ع،‌ها روی آن تمرکز می‌کنند که در نوربرگ رینگ می‌چرخد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.