بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 19 ژوئن

22 ع، ها

ع، جاسوسی فیس لیفت فورد F-150 رپتور ع، جاسوسی Skoda Superb Liftback 2024

6 ع، ها

24 ع، ها

ع، های جاسوسی به روز رس، قابل تبدیل بی ام و سری 4 ع، های جاسوسی نسل بعدی آئودی RS7

جلوپنجره این کامیون تا حدی نمایان است و دارای الگوی لانه زنبوری بازطراحی شده است. فاسیای پایین دارای نوارهای عمودی در وسط است. چراغ های جلو دارای چراغ های روز جدید هستند. چراغ های عقب نیز گرافیک جدیدی دارند.

ع، جاسوسی نمای جانبی BMW X2 M35 2024

6 ع، ها

11 ع، ها

ع،‌های جاسوسی Skoda Kodiaq Nurburgring 2024

20 ع، ها

این سدان در نگاه اول شبیه یک آئودی S6 نسبتا معمولی به نظر می رسد. با این حال، این خودرو دارای گلگیرهای پهن تر و طرح اگزوز دوگانه است که غیرعادی به نظر می رسد.

پژو آماده می شود تا به 208 دماغه و دم جدیدی بدهد. به نظر می رسد کابین از کراس اوور سال 2008، شامل سیستم اطلاعات سرگرمی 10 اینچی و خوشه ابزار دیجیتالی مشابه ساخته شده است.

22 ع، ها

این BMW X2 M35 دارای یک نمای جلو با دهانه های بزرگ و پرده های هوا در هر طرف است. ترمزهای بزرگی نیز وجود دارد و چهار ،وجی اگزوز از پشت بیرون می‌زند.

ع، جاسوسی نمای جانبی فورد F-150 رپتور R 2024 ع، جاسوسی فیس لیفت پژو 208

14 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/673406/best-spy-s،ts-for-the-week-of-june-19/

این گا،ی شامل نگاه هایی به سری 4 کوپه، کانورتیبل و سقف سخت M4 است. همه آنها تغییراتی در ،مت پایینی در جلو و چراغ های عقب دارند.

هیوندای سانتافه جدید دارای چراغ های روز H شکل است. بقیه بدن تحت استتار شدید قرار دارد.

ع، های جاسوسی Opel Combo-e Life تازه شده

19 ع، ها

17 ع، ها

Motor1.com ع، های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی اوقات بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشرفت آنچه در راه است بم،د، این لیست از تمام اجمالی خودروهای توسعه‌یافته در هفته گذشته را بررسی کنید.

اوپل ون Combo Life خود را جلوه جدیدی می دهد، اما تیم توسعه تغییرات را زیر پوشش استتار پنهان می کند. در لبه های بیرونی ورودی های هوای بازسازی شده وجود دارد.

Skoda Superb جدید نسبت به مدل فعلی به‌روزرس،‌های تکاملی را به رخ می‌کشد. تغییرات کوچکی در سپرها و ستون های اصلاح شده وجود دارد. در داخل، یک صفحه نمایش بزرگ وجود دارد که ممکن است به اندازه 15 اینچ قطر داشته باشد.

ع، جاسوسی 2024 Ford Explorer Front View

و در اینجا به‌روزرس،‌هایی برای داغ‌تر Raptor R ارائه می‌شود. جلوپنجره جدید و چراغ‌های جلوی به‌روز شده وجود دارد. طراحان همچنین چراغ های عقب را به روز می کنند.

12 ع، ها

ع، جاسوسی هیوندای سانتافه نسل بعدی

Skoda Kodiaq شاسی بلند سه ردیفه این برند است. این برند آن را با پوشش استتار می پوشاند، اما چراغ های جلو طراحی جدیدی دارند.

12 ع، ها

ع، جاسوسی قاطر نسل دوم VW T-Roc

رنو مستر بزرگترین خودروی تجاری س، این برند است. این برند آن را زیر استتار سنگین نگه می‌دارد، اما طراحان تنها کارهای زیادی می‌توانند با ون‌هایی مانند این انجام دهند و در عین حال کاربردشان را حفظ کنند.

ع، جاسوسی هیوندای آیونیک 7

14 ع، ها

هیوندای در حال آماده سازی برای عرضه یک کراس اوور برقی سه ردیفه است که جایگزین این برند برای کیا EV9 خواهد بود. نورپردازی الهام گرفته از پی،ل Ioniq 5 و 6 نیز در این خودرو ظاهر می شود.

فول، واگن T-Roc جدید یکی از آ،ین محصولات این برند با موتور احتراقی خواهد بود. این اولین نگاه ما به مدل جدید به ،وان یک قاطر آزمایشی است. زیر پوست نسل هشتم فول،‌واگن گلف با سیستم تعلیق بلند شده قرار دارد.

ع، جاسوسی جدید رنو مستر

25 ع، ها

در اینجا فورد ا،پلورر 2024 بدون اندکی استتار است. جلوپنجره بزرگتر و چراغهای باریکتر دارد. چراغ‌های عقب جدید با چراغ‌های مع، عمودی نیز وجود دارد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.