بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 21 نوامبر

مرسدس بنز ک، CLA قرار است به روز شود. این نوع شوتینگ بریک است. مهم ترین ارتقاها روی بینی است. چراغ‌های عقب نیز اصلاح می‌شوند.

مینی آماده می شود تا با کراس اوور Aceman برقی شود. انتظار نداریم تا سال 2024 یک نمایش کامل به نمایش دربیاید، بنابراین باید قبل از نمایش، ع،‌ها و ویدیوهای جاسوسی بیشتری وجود داشته باشد.

ع، جاسوسی مینی آسمن عقب ع، جاسوسی جانشین لامبورگینی آونتادور 2023

Motor1.com ع، های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی اوقات بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بم،د، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

24 ع، ها

22 ع، ها

ع، جاسوسی جدید Mercedes CLE Convertible

همچنین یک نوع RS از Q6 E-Tron در افق وجود دارد. ،وجی بالاتری از موتورهای الکتریکی خواهد داشت. این نسخه استاندارد و با،‌تر به جای Sportback در ع،‌های دیگر است.

ع، جاسوسی فیس لیفت آئودی A3 2024

11 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/623604/best-spy-s،ts-week-of-november-21/ع، جاسوسی جدید آئودی Q6 E-Tron

11 ع، ها

ع، های جاسوسی جدید مرسدس بنز CLA S،oting Break

این ع، ها اولین نگاه ما را به داخل جایگزین لامبورگینی آونتادور ارائه ،د. دسته ابزار دیجیتال شامل یک سرعت سنج با خط قرمز 8500 دور در دقیقه، یک نمایشگر کمک راننده و یک نمایشگر خطا است. بدنه ظاهر آشنا و ، ای شکل لامبو را حفظ کرده است.

به نظر می رسد تازه سازی آئودی A3 نسبتاً گسترده باشد. دهانه های جلوپنجره و نمای جلو بزرگتر به نظر می رسند. تغییرات در عقب کمتر قابل توجه به نظر می رسد. برگردان های روی درها نشان می دهد که این وسیله نقلیه در حال انجام یک سفر تحقیق و توسعه است.

آئودی Q6 E-Tron یک کراس اوور الکتریکی آینده است. نسخه اسپرت ، دارای خط سقف شیک تری است. به دنبال اولین نمایش در سال 2023 باشید.

11 ع، ها

مرسدس بنز CLE ک، جایگزین انواع کوپه و کانورتیبل ک، C و E خواهد شد. این نوع droptop است. نسخه های AMG نیز در راه هستند، اما این نسخه استاندارد است.

ع، جاسوسی آئودی RS Q6 E-Tron نمای جلو

24 ع، ها

19 ع، ها

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.