بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 30 ژانویه

ع، های جاسوسی جدید آئودی A3

8 ع، ها

36 ع، ها

ع، های جاسوسی سیتروئن C3 ایرکراس 2024

پورشه تایکان اصلاح‌شده دماغه‌ای صاف‌تر و سپر جلویی ساده‌تر با دهانه باز دارد. حداقل در این خودرو، به نظر نمی رسد که تغییراتی در ،مت عقب وجود داشته باشد.

18 ع، ها

11 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/650555/best-spy-s،ts-for-the-week-of-january-30/

آئودی A3 به روز شده دارای نمای جلو و عقب جدید است. به دنبال چراغ های مه شکن عظیم نباشید که در مدل تولیدی قرار دارند. این قطعات برای آزمایش در دایره قطب شمال هستند که در آن نور اضافی در تاریکی مکرر مفید است.

تاکوما شیفتر 2024 17 ع، ها

هیوندای نمی خواهد که ما به خوبی به سانتافه جدید نگاه کنیم و مهندسان بدنه را با پنل هایی می پوشانند تا شکل را پنهان کنند. ظاهر کلی جعبه ای است، اما ما نمی تو،م جزئیات ظاهری دقیق را ببینیم.

ع، جاسوسی فیس لیفت پورشه تایکان 2024

نسل دوم سیتروئن C3 ایرکراس استایل جعبه‌ای خود را در این ع،‌های جاسوسی نشان می‌دهد. طبق گزارشات، این مدل از معماری Stellantis CMP استفاده می کند.

11 ع، ها

در خارج از ایالات متحده، Ram پیکاپ هایی را ارائه می دهد که کوچکتر از 1500 هستند، و 1200 وسیله نقلیه ای است که دقیقاً مانند کامیونی است که در راه است. این شرکت هنوز آن را با بارهای استتار می پوشاند تا طرح واقعی را پنهان کند.

ع، های جاسوسی قابل تبدیل مرسدس بنز CLE ع، جاسوسی فیس لیفت پژو 2008 2024

21 ع، ها

سانگ یانگ تورس بین کوراندو و ر،تون در محدوده برند آمریکای ج،ی قرار می گیرد. اگرچه این نمونه دارای یک پیشرانه الکتریکی است.

در اینجا بیشتر از Q8 به روز شده است، و این ع، ها شامل SQ8 تهاجمی تر است.

اولین ع، جاسوسی SsangYong Torres EV

14 ع، ها

ثبت طراحی به ما ایده بسیار خوبی از ظاهر نسل بعدی تویوتا تاکوما در بیرون می دهد، اما این تصاویر جاسوسی اولین نمای ما از فضای داخلی است. ما فقط می‌تو،م بخشی از آن را ببینیم، اما به نظر می‌رسد که دسته ابزار یک نمایشگر دیجیتالی است.

ع، جاسوسی جدید هیوندای سانتافه 2024

Motor1.com ع، های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی اوقات بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بم،د، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

آئودی همچنین در حال کار بر روی به روز رس، Q8 است. نمای جلو دارای ورودی‌های هوای اصلاح‌شده است و شکل دیفیوزر عقب جدید است.

15 ع، ها

آئودی Q8 فیس لیفت زمست، جلو 3/4

مرسدس بنز CLE-Cl، Convertible جایگزین نسخه های Droptop ک، C و E می شود. دارای کاپوت بلند و شیشه جلوی شیب دار است. چراغ های عقب دارای بخش های منحنی از لامپ ها هستند.

2024 Ram 1200 Spy S،ts On Snow

31 ع، ها

این پژو 2008 دارای یک دم کاملاً مخفی است و به نظر می رسد تغییرات شامل چراغ های عقب بازطراحی شده باشد. نکات اگزوز به ما می گوید که این یکی از انواع EV نیست.

ع، جاسوسی جدید فیس لیفت آئودی Q8

14 ع، ها

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.