بیش از 100 اتومبیل در دنور به دلیل اولین برف تصادف کردند، جاده ها مسدود شدند

در ک،ادو فصل برف است. اداره پلیس دنور در پستی در ش،ه های اجتماعی اعلام کرد که متأسفانه اولین برف در دنور فاجعه بار بود و باعث انباشته شدن خودروها شد.

انباشته شدن در خیابان ششم باعث بسته شدن جاده در مسیرهای شرق و غرب در خیابان N. کالامات به بلوار فدرال N. شد.

به گفته پلیس، حدود 100 راننده در تصادف شدید خودرو ناشی از لغزش جاده ها به دلیل اولین برف درگیر شدند که باعث شد منطقه مترو دنور در طول شب 2 تا 5 اینچ برف باریده باشد.

تصادفات در خیابان ششم مجزا نبودند. مطابق با این شرکت هواشناسی، یخبندان جاده ها باعث چندین تصادف دیگر در داخل شهر شد. تصادفات چند وسیله نقلیه در جاهای دیگر گزارش شده است که باعث بسته شدن رمپ بین ایالتی 25 شمالی به بزرگراه 36 ایالات متحده و بخشی از بلوار سنترال پارک شد.

پلیس توییت کرد:

پلیس دنور قبلاً هشدار تصادف را در شهر اعلام کرده است و به رانندگان درگیر یادآوری می کند که فقط در صورت مجروح شدن یا ناشناخته بودن مصدومیت، درخواست کمک کنند. ،ابه خیابان ها را مسدود کرده است. اموال شهری، وسایل نقلیه یا پرسنل درگیر هستند. راننده درگیر تحت تأثیر مواد مخدر یا الکل است. یا راننده ای مدرک بیمه یا گواهینامه رانندگی را ارائه ندهد.


منبع: https://www.motor1.com/news/620249/denver-snow-100-cars-crash/

وسایل نقلیه غیرقابل استفاده یا وسایل نقلیه ای که رانندگان به بیمارستان منتقل شده اند به لات C در Empower Field کشیده می شوند. ماموران در حال کار هستند تا مسیری را برای ،وج سایر رانندگان درگیر ایجاد کنند. ما از صبر همه قدرد، می کنیم.

پلیس دنور در یکی دیگر از پست‌های رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد که طوفان برفی بدترین چیزی نبوده که تاکنون دیده‌اند. با این حال، توانست جاده ها را در سراسر منطقه متروی دنور صاف کند. پلیس به رانندگان توصیه می کند با توجه به آب و هوا و ترافیک سنگین ناشی از انباشته شدن انبوه، سرعت خود را کاهش داده و زمان بیشتری را برای سفر در نظر بگیرند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.