ب ام و سری 4 به روز شده در فرم های کوپه، کانورتیبل و M4 اسپید شده است

25 ع، ها

زم، که یکی از اعضای یک سری مدل به‌روزرس، دریافت می‌کند، خودروسازان عموماً کل خانواده را به‌روزرس، می‌کنند. این دقیقاً در مورد بازنگری های آتی سری 4 بی ام و صدق می کند. این گا،ی شامل تصاویری از کوپه اصلاح شده، کانورتیبل و هاردتاپ M4 در حال توسعه است. BMW تغییرات را در جلو و عقب برای هر سه این خودروها محدود می کند.

اصلاحات در عقب به دلیل استتار سخت تر است. سپر در مجسمه سازی کمی تجدید نظر کرده است. پوشش روی چراغ‌های عقب نشان می‌دهد که ممکن است استایل جدیدی برای لامپ‌ها وجود داشته باشد.

ع، های جاسوسی به روز رس، قابل تبدیل بی ام و سری 4

M4 دارای نمای جلویی با ورودی های بزرگتر در هر طرف جلوپنجره و پرده های هوا در لبه های بیرونی است. چراغ های جلو و عقب پوشیده شده به روز شده با دو خودروی دیگر مطابقت دارند. چهار لوله اگزوز همچنان از زیر سپر بیرون می‌آیند، اما بازبینی‌های اضافی دشوار است.

به روز رس، های طراحی برای سری 4 قابل تبدیل مشابه است. دارای یک فاسیای پایینی جدید با سه خط در ورودی است. به نظر می رسد که چراغ های جلو تغییراتی مشابه کوپه دارند. در عقب، این خودرو دارای دو لوله اگزوز دایره‌ای است، در حالی که کوپه دارای ،وجی ذوزنقه‌ای است.

تغییرات پیشرانه نیز یک راز است. همانطور که BMW به طور فزاینده ای به سمت برقی شدن می رود، انتظار نداریم که این برند نیروگاه احتراقی کاملاً جدیدی را برای سری 4 به روز شده معرفی کند.

کوپه سری 4 به لطف پکیج اسپورت M اختیاری دارای نمای پایین تهاجمی تری است. در لبه های بیرونی پرده های هوای عمودی وجود دارد. دهانه هایی با دو رگه افقی نزدیک به مرکز وجود دارد. توری های بزرگ کلیه هنوز بخش قابل توجهی از طراحی هستند، اما اکنون ورودی های اضافی در امتداد لبه های پایینی وجود دارد. چراغ های جلو دارای گرافیک داخلی هستند.

اطلاعات موجود حاکی از آن است که ب ام و قصد دارد سری 4 به روز شده را در اوایل سال 2024 تولید کند. رونمایی از یک محصول جدید عموماً قبل از شروع مونتاژ است، به این م،ی که احتمالاً در اوا، سال 2023 یا ابتدای سال 2024 رونمایی خواهد شد.

سری 4 موجود را بررسی کنید:

هیچ یک از ع،‌ها نگاه خوبی به سری ۴ به‌روزرس، نمی‌کند. با این حال، ما انتظار ارتقاء عمده را نداریم. سیستم اطلاعات سرگرمی ممکن است به جدیدترین نرم افزار ارتقا یابد.


منبع: https://www.motor1.com/news/672783/refreshed-bmw-4-series-spied-as-coupe-convertible-and-m4/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.