تحویل Pininfarina Battista در ایالات متحده با دو مدل سفارشی آغاز می شود

این هایپرکار برقی 1900 ، بخار (1417 کیلووات) و 1696 پوند فوت (2300 نیوتن متر) گشتاور دارد. دارای چهار موتور الکتریکی و باتری 120 کیلووات ساعتی ریماک است. این خودرو می تواند در کمتر از دو ث،ه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) برسد.

دومین Battista که به ایالات متحده می آید یکی از مدل های Anniversario است – یکی از پنج مدل. همه به مشتریان آمریکایی فروخته شد و ساخت این خودرو نسبت به باتیستای استاندارد به زمان بیشتری نیاز دارد.

به گفته این شرکت، نسخه Anniversario به 14 صنعتگر و 1340 ساعت برای تکمیل نیاز دارد. باتیستای معمولی 10 صنعتگر دارد که آن را تولید می کنند که برای ساخت آن به 1250 ساعت زمان نیاز دارد. ماشین قبل از اتمام از 14 ایستگاه حرکت کرد. Pininfarina نسخه Anniversario را اوا، این ماه به مالک آمریکایی خود تحویل خواهد داد.

Automobili Pininfarina تنها 150 سوپراسپرت باتیستا تولید خواهد کرد که تولید آن در تابستان آغاز شد. ما این فرصت را داشتیم که در سال 2021 رانندگی کنیم، و شما می تو،د اولین بررسی درایو را در اینجا بررسی کنید.


منبع: https://www.motor1.com/news/614281/pininfarina-battista-deliveries-begin-us/

این سفر طول، برای پینین فارینا باتیستا به جاده های ایالات متحده بوده است. این شرکت اولین خودرو را به ،وان یک کانسپت در سال 2018 معرفی کرد و امروز اعلام کرد که اولین خودروهای مقصد مشتریان آمریکایی را در این ماه تحویل خواهد داد.

اولین باتیستا که وارد ایالات متحده شد کاملاً سفارشی است. مشتری ساحل غربی تم نقره ای و فیبر کربنی با جزئیات آلومینیوم قرمز را انتخاب کرد. این خودرو دارای کالیپرهای ترمز قرمز و حلقه‌های قفل مرکزی است که چرخ‌های مشکی براق خودرو را تحسین می‌کند. EV همچنین با پکیج Carbon Accent ارائه می شود.

در داخل، چرم دباغی داخلی فاقد هرگونه کروم است. صندلی‌های چرمی قرمز دارای دوخت و دوخت مشکی با کنتراست هستند. Pininfarina همچنین از روتختی مشکی در کنسول وسط و درج درب استفاده می کند. طبق درخواست مشتری، ماشین حتی با یک کلید سفارشی همراه است.

18 ع، ها

پینین فارینا این خودروها را در رویدادی در نیویورک در این ماه به صاحبانشان ارائه خواهد کرد. این شرکت همچنین وسایل نقلیه را در کنار مجموعه چمدان های چهار تکه تازه ایجاد شده خود که کاملاً در باتیستا طراحی شده است، تحویل خواهد داد. این مجموعه شامل یک کیف مسافرتی کابینی، یک کیف کت و شلواری، یک کیف کفش و یک هولد آ، هفته است. Pininfarina می تواند چمدان را با مشخصات هر خودرو مطابقت دهد.

پینین فارینا باتیستا

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.