تریلر جدید Forza Motorsport 7 را تماشا کنید، بازی منتشر شده در 10 اکتبر

به نظر می رسد مسیر بعدی که به نمایش گذاشته می شود، پیست سوزوکا باشد. بعداً، نگاهی اجمالی به گوشه معروف Eau Rouge از Circuit de Spa-Francorchamps خواهیم داشت. به نظر می رسد یک قطعه کوتاه نیز کمی از مسیر Le Mans را نشان می دهد.

Forza Motorsport 7 با بیش از 500 ماشین عرضه خواهد شد و بیش از 100 مورد از آنها کاملاً جدید برای بازی خواهند بود. به علاوه، توسعه دهنده Turn 10 Studios فهرستی را با ماشین‌های مخصوص مسابقه‌ای بیشتر از قبل پر خواهد کرد. اگر این گزینه به اندازه کافی برای انتخاب فراهم نباشد، بیش از 800 ارتقا برای سفارشی‌سازی خودرو وجود خواهد داشت.

گرافیک نیز باید بهتر از همیشه باشد. توسعه دهندگان توانایی پخش با رزولوشن 4K با سرعت 60 فریم در ث،ه را وعده داده اند، و این با ردیابی پرتو برای ایجاد جلوه های نورپردازی واقعی تر است. یک عملکرد جدید در زمان روز به بازیکنان این امکان را می دهد که مسابقه را در روز شروع کنند و رویداد را به شب منتقل کنند. برای صدای بهتر، بازی از Dolby Atmos پشتیب، می کند که علاوه بر نمایش چپ به راست، یک لایه ارتفاع به نویز اضافه می کند.

ویدیوی زیر مربوط به ژوئن 2022 است و گیم پلی بیشتری را نشان می دهد.

این تری، کوتاه آ،ین نگاه ما به Forza Motorsport 7 قبل از عرضه بازی نیست. در تاریخ 13 ژوئن (اطلاعیه در زیر) توضیحاتی در مورد کمپین حرفه ای تک نفره ارائه خواهد شد.

در مرحله بعد، مسابقات بیشتری با مداری که Eaglerock S،dway را روی دیوارها نشان می دهد، وجود دارد. به نظر می رسد که این دوره دارای طرح بیضی شکل است که برای رویدادهای س، ماشین کار می کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/671527/forza-motorsport-7-official-trailer-microsoft-xbox-summer-games-fest/

البته این خودروها بدون مک، برای مسابقه بی فایده خواهند بود. Forza Motorsport 20 مکان برای مسابقه دارد که پنج تای آنها جدید در این سری هستند. یک کلیپ قبلی دو مورد از آنها را نشان داد: ها، در ژاپن و پیست کیالامی در آفریقای ج،ی.

جدیدترین تری، برای Forza Motorsport 7 اولین بار در نمایشگاه بازی های ای، با، در طی جشنواره بازی های تابست، 2023 به نمایش درآمد. این ویدیوی جدید بر همکاری با جنرال موتورز برای برجسته ، شورولت کوروت E-Ray 2024 و مسابقه کادیلاک Racing V-Series.R LMDh برای ورود جدید در فرنچایز تمرکز دارد. 10 اکتبر 2023، تاریخ انتشار تازه رونمایی شده است.

شورت و کادیلاک خودروهایی خواهند بود که روی جلد Forza Motorsport 7 را تزئین می‌کنند. این ویدیو با V-Series.R در پیست شروع می‌شود که با خودروهای مسابقه‌ای دیگر رقابت می‌کند. سپس، به سرعت به نمایش E-Ray در نمای صفحه اصلی تغییر می کند که در آن بازیکنان می توانند وارد مسابقات شوند و وسایل نقلیه مختلف را انتخاب کنند.

بازی جدید دارای کمک های رانندگی اضافی برای دسترسی بیشتر کاربران خواهد بود. برای مثال، Blind Driving Assists به بازیکنان نابینا یا کم بینا کمک می کند. این نشانه های صوتی بیشتری را اضافه می کند تا به کاربران کمک کند بدون نیاز به دیدن همه چیز، آهنگ ها را هدایت کنند. رانندگی با یک لمس به افرادی کمک می کند که با فشار دادن چند دکمه به طور همزمان، گرفتن کنتر، یا حفظ فشار دکمه مشکل دارند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.