تریلر کمپینگ HD Living Vehicle از انرژی خورشیدی بیشتری نسبت به بسیاری از خانه ها برخوردار است

خط تولید HD به طور کامل برای سال 2023 متعهد شده است و تولید در حال انجام است و تحویل در سال 2024 با قیمت شروع 459995 دلار آغاز می شود. برای ماجراجویی‌هایی که می‌خواهند بدون از دست دادن امکانات ضروری بیشتر به کاوش بپردازند، Living Vehicle همچنین قصد دارد سری LT 24 فوتی را منتشر کند که می‌تواند به راحتی دو تا چهار نفر را در خود جای دهد و قیمت آن از 359995 دلار شروع می‌شود.


منبع: https://www.motor1.com/news/661843/living-vehicle-hd-camping-trailer-more-solar-power-than-many-،uses/

مدل HD PRO دارای 72 کیلووات ساعت ذخیره انرژی و 18 کیلووات برق است که تمام تج،ات الکتریکی را از جمله گرمایش و سرمایش برقی اجرا می کند. Living Vehicle می تواند کاملاً خارج از ش،ه کار کند و به کاربران این امکان را می دهد که بدون محدودیت ها و محدودیت های خدمات شهری از فضای عالی لذت ببرند. HD PRO همچنین دارای ظرفیت خورشیدی دیوار به دیوار تا 6 کیلو وات است که آن را به یکی از خورشیدی ترین تری،های مسافرتی موجود در بازار تبدیل می کند.

تری، 2024 Living Vehicle HD با انرژی خورشیدی

31 ع، ها

سری HD یک واحد سفارشی ساخته شده است که چندین گزینه پیکربندی اتاق خواب را ارائه می دهد و می تواند تا هشت بزرگسال را بخواباند. این مجموعه دارای سوئیت های شاخص این شرکت است که بیش از 150 فوت مربع فضای ذخیره سازی و یک کمد 6 فوتی با ارتفاع کامل را به همراه یک سالن استراحت با جاذبه صفر همراه با یک سیستم سینمای خانگی 4K فراهم می کند.

HD همچنین شامل یک دفتر سیار با یک ایستگاه کاری دوگانه 80 اینچی و سیستم تخت تاشو، یک «استودیوی خلاقانه» کاملاً قابل تنظیم با دستگاه‌های پیشرفته مک و اپل، و یک بشقاب ماهواره‌ای Starlink Flat است که یک ش،ه Wi-Fi اختصاصی را فراهم می‌کند.

Living Vehicle HD برای مقاومت در برابر سخت‌ترین محیط‌ها طراحی شده است، با یک عایق کاملاً عایق فوم سلول بسته که داخل را در محیط‌هایی با دمای 120 درجه فارنهایت یا بالاتر خنک نگه می‌دارد. همچنین می‌تواند در دماهای زیر صفر رشد کند و این شرکت ادعا می‌کند که اولین سیستم گرمایش الکتریکی مینی اسپلیت 240 ولتی دو منطقه‌ای زیر صفر در صنعت است.

Living Vehicle از جدیدترین مدل خود با نام HD 2024 رونمایی کرد. این طراحی شده است که با انرژی خورشیدی کاملاً خارج از ش،ه باشد. نکته قابل توجه، Living Vehicle ادعا می کند که HD قوی ترین، با انرژی خورشیدی و تمام الکتریکی تری، مسافرتی لو، موجود در بازار است.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.