تست تایر تفاوت تکان دهنده ای را بین برندهای ارزان قیمت و ممتاز نشان می دهد

در همین حال، Continental PremiumContact 7 نیز حضور داشت تا به ،وان معیاری برای برندهای مقرون به صرفه عمل کند. مجری توضیح داد که این آزمایش نه تنها برای تعیین بهترین ،تیک بلکه برای تعیین عملکرد بهتر تایر درجه یک است.

مجری در پایان بر اهمیت انتخاب ،تیک از نظر ایمنی اعم از بودجه و یا ممتاز تاکید کرد. تست‌های ترمز خیس و هندلینگ به این نتیجه رسیدند که چرا تایرهای درجه یک ارزش سرمایه‌گذاری را دارند. برای افرادی که نیاز به ،ید ،تیک‌های نو دارند و به دنبال اطلاعاتی در مورد بهترین گزینه‌های موجود در بازار هستند، این تست قطعاً باید تماشا شود.


منبع: https://www.motor1.com/news/660552/tire-test-s،ws-s،cking-difference-between-cheap-premium-،nds/

،تیک Nankang یک ،تیک خوب بود، اما مشکل بیش فرم، داشت. گفته می‌شود که King Milo یک تایر کم‌هزینه است که در ابتدا به فرمان واکنش خوبی نشان می‌دهد، اما این ،یب نمی‌تواند مطابق با نیازهای ،بندگی باشد. تایر Double Coin بدترین عملکرد را داشت، با مقادیر زیادی کم فرم، و گاه به گاه بیش فرم،.

ویدئوی بالا تست ،تیک را ارائه می دهد که در آن هشت ،تیک ارزان قیمت مقایسه شده است. تایرهای ارزان قیمت Nankang Econex NA1، Davanti DX390، Winrun R330، Tomket Sport Series 1، King Meiler Sport 1 KM، Triangle SporteX TH201، Maxtrek MAXIMUS M1 و Double Coin DC99 بودند.

،تیک ها از مهم ترین بخش های خودرو هستند که نباید در معرض خطر قرار گیرند. اما اگر بودجه‌ای ندارید، کدام ،تیک را باید انتخاب کنید که به کیفیت یک برند درجه یک نزدیک است؟ مهمتر از آن، آیا تایرهای ارزان قیمت به اندازه کافی خوب هستند که ایمن باشند؟ کانال یوتیوب بررسی تایر قصد دارد با آ،ین ویدیوی بررسی تایر خود به این سوال پاسخ دهد.

هندلینگ مرطوب نیز مورد آزمایش قرار گرفت و نتایج نشان داد که Continental Premium Contact 7 همچنان بهترین است و تایر Tomcat در رتبه دوم قرار دارد. به گفته مجری، تفاوت ،تیک درجه یک و بهترین تایر ارزان کمتر از تفاوت بین بهترین و بدترین ،تیک ارزان بود.

آزمایش با نمایش ترمز خیس آغاز شد، جایی که از Continental Premium Contact 7 به ،وان معیار استفاده شد. سپس هشت ،تیک دیگر مورد آزمایش قرار گرفتند و نتایج تفاوت م،ی داری را نشان داد. ،تیک های ارزان قیمت، مسافت ترمز بیشتری داشتند و کمتر قابل پیش بینی بودند. که می تواند باعث تصادف شود.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.