تست تایر میشلین Pilot Sport 4S را با لاستیک های تمام فصل و برفی مقایسه می کند

ما به جاناتان بنسون حرفه ای تست ،تیک روی می آوریم تا در مورد آن اطلاعاتی داشته باشیم. این بار با مقایسه مستقیم تایرهای میشلن در هر شرایطی مواجه می شویم. ،تیک محبوب Pilot Sport 4S، تایر اختصاصی با عملکرد فوق‌العاده بالا در این گروه است که تایرهای تمام فصل AllSeason 4 و CrossClimate و تایر مخصوص برفی X-Ice به آن ملحق شده‌اند. یک تسلا به ،وان وسیله نقلیه آزمایشی در مکان‌های مختلف عمل می‌کند و در هر آب و هوایی که راننده با آن مواجه می‌شود، یک مقایسه سیب به سیب من، ارائه می‌دهد.

عجیب است، حتی اگر ،تیک های برفی کندترین زمان دور را ارائه می دهند، بنسون می گوید که آنها برای پرتاب ، ماشین در یک مسیر خشک بسیار سرگرم کننده هستند. X-Ice یک تجربه بسیار پیشرو و قابل کنترل را برای به پهلو شدن ارائه می دهد، اگرچه معمولاً با دریفت ، هر گوشه در یک مسابقه برنده نمی شوید.

این یک نگاه جالب به ،تیک ها برای رانندگان در مناطقی است که برف معمولی نیست، یا ،، که فقط یک ست را برای همه موقعیت ها می خواهند. بنسون بینش قابل توجهی بیشتری را در مورد این تست در ویدئو و در وب سایت خود ارائه می دهد tire-reviews.com.


منبع: https://www.motor1.com/news/623303/michelin-tire-test-pilot-sport-all-season-snow/

این نکته قابل توجه است زیرا CrossClimate در جاده های خیس و خشک نیز عملکرد تحسین برانگیزی دارد. این تایر به اندازه AllSeason 4 دقیق نیست، اما از نظر زمان دور، در هر دو شرایط مرطوب و خشک فقط کمی کندتر است. AllSeason 4 در واقع در ترمز خیس 4S را ش،ت می دهد، اما نمی توان منکر برتری Pilot Sport برای گرفتن و کنترل در سایر معیارها شد.

جای تعجب نیست که Pilot Sport 4S تابست، در خشکی بهترین و در برف بدترین است. برع،، X-Ice در خشکی بدترین و در برف بهترین است. ،تیک های تمام فصل حد وسط را حفظ می کنند، اما داده های خام واقعاً داستان را نشان نمی دهند. در تست برف، بنسون با AllSeason 4 و CrossClimate تحت تأثیر قرار گرفت و خاطرنشان کرد که AllSeason 4 هنوز در همه موقعیت‌ها دامنه وسیعی از ،بندگی دارد، البته نه به اندازه CrossClimate. از نظر زمان دور، X-Ice بیش از دو برابر سریعتر از 4S است، اما تنها چند ث،ه سریعتر از CrossClimate در تمام فصل است.

تا به حال باید بد،د که ،تیک های مخصوص زمست، در برف بهتر از ،تیک های تابست، هستند. همچنین باید بد،د که ،تیک های زمست، معمولاً در برف عملکرد بهتری نسبت به ،تیک های تمام فصل دارند. با توجه به اینکه زمستان امسال در بسیاری از نقاط جهان زود می آید، مطمئناً داشتن کشش در جاده های برفی مهم است. اما ،تیک های برفی در جاده های خیس و خشک چگونه هستند؟

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.