تصادف بی‌ام‌و XM در پیک پیکس در تلاش برای کسب سریع‌ترین شاسی‌بلند

این برند آلم، به دنبال ثبت رکورد SUV تولیدی با عملکرد بالای XM Label Red خود بود، اولین خودروی خاص M که از مونیخ پس از M1 در سال 1981 پدیدار شد. خوشبختانه، راننده مت مولینز آسیب ندید، اما به ،وان ویدیوی پخش زنده Pikes Peak. (بالا) نشان می دهد، Bimmer تقریباً آنقدر خوش شانس نبود.

به همین دلیل، چندین رکورد ک، ش،ته شد زیرا رانندگان از آسمان آفتابی و جاده های صاف با دمای هوای خنک لذت می بردند. رابین شوت در رده نامحدود بهترین زمان کلی را در ساعت 8:40 به ثمر رساند و برای ،، که پخش زنده را تا انتها تماشا ،د، لیا بلاک رویداد 2023 را به پایان هیجان انگیزی رساند که Hoonipigasus Porsche را در یک پاس بدون زمان با کن به پایان رساند. نام بلاک و شماره نماد. 43 سرانجام در حال عبور از خط، یک سال پس از تلاش او در تپه با ،ابی موتور به پایان رسید.


منبع: https://www.motor1.com/news/673900/bmw-xm-crashes-pikes-peak-during-record-attempt-fastest-suv/

صد و یکمین دوره دویدن تپه بین المللی پی، پیک در کتاب است و برای ا،ر رقبا، روز خوبی بود. شرایط آب و هوایی ایده آل بود و مسیر سریع بود، اما ب ام و نتوانست از موقعیت استفاده کند و رکورد زمان را به دست آورد.

38 ع، ها

برخلاف XM، Urus از پیشرانه برقی استفاده نمی‌کند و اگر تصادف رخ نمی‌داد، این می‌توانست مزیت مهمی برای BMW باشد. بدون تأثیر ارتفاع، 194 ، بخار تولید شده توسط موتور الکتریکی XM در طول صعود ثابت می ماند و به مجموع ،وجی 738 ، بخار XM Label Red کمک می کند. با این حال، آن روز برای BMW یک شست و شوی کامل نبود. ریس میلن، کهنه‌کار پی، پیک، به بهترین شخصی جدید برای خودروهای تولیدی دست یافت و یک BMW M8 را در 10:12 به اوج رساند.

در مورد اینکه دقیقاً چه اتفاقی افتاده است، ناشناخته است. پخش زنده فیلمی از تصادف را ضبط نکرد و ما هنوز هیچ کلیپ ویدیویی دیگری در مورد آن ندیده ایم. Motor1.com برای اطلاعات بیشتر با BMW تماس گرفت. مشخص نیست که آیا ب ام و دارای دوربین های روی برد بوده است یا خیر، اما حداقل در حال حاضر، این خودروساز در مورد مشکلی که رخ داده است اظهار نظر نمی کند. یکی از سخنگویان شرکت بی،ه زیر را در ایمیلی به ما ارائه کرد:

متأسفانه امیدهای ما برای رکورد زدن با BMW XM امروز با یک حادثه مسابقه به پایان رسید. راننده مت مولینز ناامید است اما آسیبی ندیده است. در حال حاضر تمرکز بر روی آماده سازی مجدد خودرو و برنامه ریزی برای رکورد دیگری در اوا، تابستان امسال است.

بر،ب قرمز BMW XM 2024 در حال حاضر، لامبورگینی اوروس پرفورمانته همچنان سلطان تپه شاسی‌بلندها در این رویداد نمادین است. در سال 2022، لامبو با قدرت 666 ، بخار، 12.4 مایل استیج را در 10 دقیقه و 32.06 ث،ه طی کرد. این صعود با ،تیک‌های Pirelli P Zero Trofeo R انجام شد و تنها به توربوها متکی بود تا موتور را در خط پایان 14115 فوتی محکم نگه دارد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.