تصادف پورشه 911 Carrera Cup محصول 2015 در مدل 1:43 جاودانه شد

برای تجدید حافظه، تصادف واقعی کمتر از 30 ث،ه پس از مسابقه کاپ پورشه کاررا فرانسه رخ داد. رانندگان ژول گونون، ال،اندر کوگنود و جافری دو ناردا برای برتری می جنگیدند که کوگنود به د ناردا ضربه زد. این کار د ناردا (راننده پورشچه شماره 9) را درست جلوتر از آن به اطراف چرخاند بسیار پیچ تند سه در ناوارا، که دناردا را در موقعیت ناخوشایند مواجه با ترافیک قرار می دهد.

Spark Models شرکت سازنده این ساخت است. این اولین بار است که به خاطر تولید طیف وسیعی از کپی‌های ماشین‌های مسابقه‌ای دایکاست شناخته می‌شود هر این شرکت با چنین جزئیاتی یک تصادف خاص را طراحی و ایجاد کرد. دو خودروی مسابقه‌ای پورشه 911 نیز به سادگی روی هم قرار نمی‌گیرند – مدل‌های اسپارک به‌دقت رنگ‌های دو خودروی درگیر در تصادف را بازسازی می‌کنند، سپس آسیب‌های شبیه‌سازی شده‌ای را برای هر کدام که دقیق مسابقه نیز هستند اعمال می‌کنند. در مورد پیست، پیچ سوم در Circuito de Navarra در اسپ،ا را نشان می‌دهد، اگرچه نقطه استراحت نهایی برای اتومبیل‌ها به اندازه خود اتومبیل‌ها دقیق نیست. با این حال، ما این ایده را دریافت می کنیم. و ما آن را دوست داریم.

با این حال، ما شک داریم که او انتظار داشت ،مت زیرین شماره گونون را ببیند. 169 رانندگی از شیشه جلو. تماس چرخ به چرخ با کوگنود، گونون را به اندازه کافی در هوا فرستاد تا بینی دناردا را پاک کند. مومنتوم پورشه سبز رنگ را به طور مرتب به سقف رساند و دماغه آن روی بال عقب قرار داشت. تعادل تقریباً عالی بود، اگرچه گونون صدمات جزئی داشت. در مورد د ناردا، تعمیرات انجام شد و او به مسیر برگشت تا بعداً در آ، هفته مسابقه به پیروزی برسد.

در 26 سپتامبر 2015 اتفاق عجیبی رخ داد که از دنیای اتومبیل ر، فراتر رفت و به یک حادثه مورد توجه جه، تبدیل شد. در شروع یک مسابقه خودروی پورشه در اسپ،ا، یک برخورد کوچک در دور اول رخ داد که باعث شد یک 911 به طور منظم روی یکی دیگر قرار بگیرد. اکنون، آن برخورد عجیب و غریب در یک دیوراما در مقیاس 1:43 به تصویر کشیده شده است که گوشه، لغزش های فراوان و دو ماشین مسابقه آسیب دیده را به تصویر می کشد.

اسپارک مد، در وب سایت خود اعلام کرد که مدل سقوط در مقیاس 1:43 هنوز در حال توسعه است. با این حال، پیش ،ید از طریق ،ده فروش، مانند جستجوی سرگرمی شروع شده است و قیمت تقریباً 155 دلار را با تاریخ عرضه ،نی سپتامبر 2023 نشان می دهد.


منبع: https://www.motor1.com/news/671722/porsche-911-carrara-cup-crash-2015-immortalized-model/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.