تماشای پرتاب خودروها از صخره برای جشن گرفتن روز استقلال آمریکابرخی از مردم دوست دارند با شام های آرام، یا مهم، های ساده یا گاهی اوقات، آتش بازی را جشن بگیرند. 4 ژوئیه در ایالات متحده به طور قطعی من،تی برای آتش بازی است، و در بیشتر هر شهر، از دریا تا دریای درخشان، نمایش های باشکوهی را خواهید دید که روز استقلال را جشن می گیرند. با این حال، یک مکان در آ،کا وجود دارد که در آن انفجار باروت به اندازه کافی بزرگ نیست. به راه اندازی خودروی Glacier View سلام کنید. صبر کن، چی؟

بله گفتیم راه اندازی ماشینو همانطور که ویدیوی بالا به وضوح نشان می دهد، این خودروها فقط از یک سطح شیب دار به راه نمی افتند. Glacier View River Retreat در امتداد رودخانه Mat،ka تقریباً 100 مایلی شمال شرقی Anc،rage قرار دارد و در 4 ژوئیه آنها اتومبیل‌هایی را می‌فرستند تا از ص،ه‌ای هیولایی مشرف به رودخانه مراقبت کنند. جماعتی برای تماشا در پای ص،ه جمع می‌شوند و منظور ما از کناره‌ها هم نیست. علاوه بر این، وسایل نقلیه با سیستم منجنیق زیبا راه اندازی نمی شوند. چرخ‌های فرمان بسته می‌شوند، موتورها روشن می‌شوند و گیر،س‌ها درگیر می‌شوند. این خودروها با سازنده خود ملاقات می کنند قدرت کامل.

خودروهای عجیب و غریب امسال شامل بیش از دوجین وسیله نقلیه بود، از فورد تاروس گرفته تا موتورخانه دوج و چندین خودرو که ما فرصتی برای شناسایی آنها نداریم. ما دقیقاً نمی د،م که چه تعداد خودرو به بازار عرضه شد و همچنین نمی د،م که چند نفر این اتفاق را تماشا ،د. این رویداد در مالکیت خصوصی برگزار می شود و ظاهراً توسط هیچ نهاد حاکمیتی رسمی تایید نشده است. اخیرا پست Reddit گفت که ممکن است تلاش هایی برای تعطیل ، همه چیز وجود داشته باشد، با یکی از Redditor گفت که جمعیت “به نظر می رسد هرج و مرج.”

ویدئوهای زیادی در یوتیوب وجود دارد که رویداد امسال را نشان می دهد، و Glacier View River Retreat نیز تعداد زیادی ع، و ویدئو را در فیس بوک به اشتراک گذاشته است. به اعتبار سازمان دهندگان، به نظر می رسد جمعیت در فاصله نسبتاً زیادی از منطقه ضربه قرار دارد. و یک تلاش پا،ازی برای حذف تمام ، ها انجام می شود. ما دو نیمه کامیون مملو از اتومبیل را می بینیم که به سمت سنگ شکن حرکت می کنند، اگرچه چیز زیادی برای ،د ، باقی نمانده است. اقدامات انجام شده برای پا،ازی مایعات باقی مانده در منطقه ناشناخته است.

با توجه به یک صفحه رویداد در فیس بوکورودی راه اندازی امسال 20 دلار برای بزرگسالان و 10 دلار برای کودکان زیر 13 سال بود. این روز به ،وان “روز آزادی، خانواده، تفریح، ایمان، دوستان و غذا” تبلیغ می شود.

اتومبیل‌هایی که حاوی حداقل مقداری مایعات قابل اشتعال هستند که از ص،ه‌ها با موتورهایی که فریاد می‌زنند، حرکت می‌کنند، در مقابل جمعیت عظیمی ،د می‌شوند… چه مشکلی ممکن است پیش بیاید؟


منبع: https://www.motor1.com/news/675836/watch-cars-launch-cliff-cele،te-america-independence-day/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.