تویوتا هایلوکس با دو توربو V12، گیربکس سوپرا بیش از حد شیرین است

تبدیل شده توسط FatBoy Fab Works، این تبدیل هایلو، در اصل برای فتح تپه سیمولا در سال گذشته ساخته شد. این کامیون از زم، که برای اولین بار شاهد ساخت و سازها بودیم، ارتقاهای مختلفی را تجربه کرده است. شایان ذکر است، فرانسوا فریتز، صاحب فروشگاه تیونینگ، قبل از تصمیم گیری در مورد آنچه امروز دارد، موتورهای مختلفی را بررسی کرد – یک موتور 5.0 لیتری V12 از تویوتا قرن.

میل 12 سیلندر سدان باشکوه ژاپنی از نظر موجودی قدرتمند نیست و تنها 276 ، بخار (206 کیلووات) و 355 پوند فوت (481 نیوتن متر) تولید می کند. با این حال، پس از دو بازسازی موتور و نصب یک جفت توربوشارژر Garrett GT35، کل تنظیمات زیر کاپوت این تویوتا هایلو، اکنون می‌تواند ۵۶۳ ، بخار (۴۲۰ کیلووات) و ۷۱۵ پوند فوت (۹۷۰ نیوتن متر) کشش تولید کند.

به گفته فریتز، موتور اکنون پس از بازسازی دوم با قطعات کاملا فورج شده عرضه می شود. این می تواند تا 1000 ، بخار در شکل فعلی خود را با 0.5 psi تقویت کند و با 50 درصد اتانول و 50 درصد بنزین کار کند.

تبدیل تویوتا هایلو، V12 تویین توربو توسط Fatboy Fab Works

به جرات می توان گفت که این فرم نهایی این کامیون نیست، و ما تا حدی علاقه مندیم که فریتز با این ساخت دیوانه کننده و یکباره به دنبال آن باشد.


منبع: https://www.motor1.com/news/609580/toyota-hilux-twin-turbo-century-v12/

انتقال نیرو به چرخ ها یک گیر،س 4 سرعته اتوماتیک از تویوتا سوپرا است اما با مک،ک های تعویض شده. با این حال، این فقط یک حالت ایستاده است زیرا آنها اکنون در حال برنامه ریزی برای تبدیل آن به یک گیر،س دستی هستند که بسیار شیرین خواهد بود.

کامیون‌های وانت در آفریقای ج،ی محبوب هستند که به نام دیگر شناخته می‌شوند کاسه ها در کشور آفریقایی در واقع پرفروش ترین وسیله نقلیه آفریقای ج،ی در سال 2021 یک پیکاپ تراک و تویوتا هایلو، است. با این حال، این هایلو، برخلاف سایر پیکاپ‌های تویوتا در آفریقای ج،ی – یا هر جای دیگری در جهان است.

13 ع، ها

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.