تویوتا هنگام طراحی مدل 2022 توندرا 2007 میلیون مایلی را مطالعه کرد


در طول سال ها، ما شاهد بوده ایم که اتومبیل ها به باشگاه میلیون ها مایل رسیده اند. این بهترین گواهی دوام برای هر وسیله نقلیه ای است و به طور تصادفی، تعدادی از آن وسایل نقلیه ای که ما پوشش دادیم تویوتا بودند.

به طور خاص، دو دستگاه تویوتا توندرا از سال 2007. یکی از آنها متعلق به ویکتور شپرد بود که در یک میلیون مایل (1609000 کیلومتر) بود. تویوتا به شپرد یک تاندرا کاملا جدید داد تا جایگزین کامیون قدیمی اش شود.

این خودروساز سپس این وسیله نقلیه را مورد مطالعه قرار داد تا ببیند چه کمکی در 9 سال آن در جاده ها داشته است، و امروز، مهندس ارشد تویوتا، مایک سویرز، آنچه را که خود و تیمش آموخته و برای مدل 2022 به کار برده اند، به اشتراک گذاشت.

تویوتا توندرا جدید را با یک میلیون مایل معامله می کند

14 ع، ها

وقتی تویوتا توندرا میلیون مایلی شپرد را دریافت کرد، تنها چیزهایی که کار نمی‌کرد، محافظ آفتاب‌گیر در سمت راننده و کیلومتر شماری بود که به حدا،ر 999999 مایل رسید. حتی چارچوب صندلی خم نشده بود و فوم آن فرسوده نشده بود و فقط ساییدگی و پارگی خفیف را نشان می داد.

با این حال، تخت کامیون استرس شدیدی را نشان می‌داد که سوئرز را بر آن داشت تا بستری بادوام‌تر برای توندرا 2022 بسازد. او از مواد کامپوزیتی س،‌تر، محکم‌تر و کمتر خورده‌پذیر استفاده کرد که با پرتاب سنگ‌ها، بلوک‌های خا،تری و حتی یک موتور V8 روی آن آزمایش شد. تخت بدون فرورفتگی زنده ماند.

در همین حال، سویرز به جای قاب معمولی پیشینیان، یک قاب خطی و نردب، برای توندرا انتخاب کرد. طراحی جدید پشتیب، گسترده تری از تخت فراهم می کند و امکان توزیع یکنواخت وزن را فراهم می کند. او همچنین بر روی فضای ذخیره سازی، از جمله مواردی که در زیر صندلی های عقب یافت می شود، تمرکز کرد.

Sweers همچنین از یک زنجیر درایو 1 3/4 اینچی گسترده‌تر استفاده کرد – یک چهارم پهن‌تر از تمام مدل‌های قبلی Tundra.

او افزود: «وقتی عرض زنجیر، چرخ دنده سیاره‌ای، شفت‌های خود را افزایش می‌دهید، همه چیز دیگر باید تقویت شود تا با آن همراه شود.»


منبع: https://www.motor1.com/news/599808/toyota-studied-million-mile-tundra/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.