تپه بین‌المللی پیکس پیک ۲۰۲۳: پخش زنده را اینجا ببینید

20 ع، ها

پخش زنده از ساعت 9:00 صبح شرقی شروع می شود و انتظار می رود اولین اجرا نیم ساعت بعد شروع شود. این رویداد در ساعت 16 به پایان می رسد و ما استریم را به طور کامل انجام خواهیم داد.


منبع: https://www.motor1.com/news/673605/2023-pikes-peak-international-hill-climb-livestream/

چه چیزی Pikes Peak را خاص می کند؟ برای شروع، رانندگان با کمتر از 156 پیچ در یک مرحله رالی 12.4 مایلی مواجه می شوند. بسیاری از این چرخش ها در صورت نادیده گرفتن عواقب جدی به همراه خواهند داشت، و منظور ما از سقوط های بزرگ از کنار کوه است. و در حالی که 12.4 مایل طول دارد، رقبا این کار را خواهند کرد بالا رفتن نزدیک به یک مایل در جریان است. خط شروع در ارتفاع 9390 فوتی قرار دارد و خط پایان در ارتفاع 14115 فوتی قرار دارد. به این ترتیب، رانندگان می توانند (و اغلب) شرایط آب و هوایی کاملاً متفاوتی را از ابتدا تا انتها تجربه کنند. و سپس چالش تنظیم یک موتور با کارایی بالا برای کنترل چنین تغییر شدید در ارتفاع وجود دارد.

پورشه تنها برند رکوردار در تپه برای سال 2022 نبود. لامبورگینی ،وان سریع‌ترین SUV تولیدی برای صعود را به خود اختصاص داد و زمان 10 دقیقه و 32 ث،ه را در اوروس ثبت کرد. برخلاف پورشه، این مسابقه در طول مسابقه واقعی به دست آمد اما لامبورگینی این خبر را تا اوت منتشر نکرد.

تپه‌نوردی‌های زیادی در جهان وجود دارد، اما هیچ‌کدام مانند قله پی، نیستند. سال 2023 صد و یکمین دویدن از کوه معروف ک،ادو است، و شما می‌تو،د تمام اکشن‌های مسابقه‌ای را که به صورت زنده اتفاق می‌افتد، در اینجا تماشا کنید. پخش زنده از یکشنبه، 25 ژوئن، ساعت 9:00 صبح شرقی / 6:00 صبح اقیانوس آرام آغاز می شود.

مانند نوربرگ رینگ، پیک پیک چیزی شبیه به یک جایزه برای خودروساز، شده است که به دنبال ،ب رکورد هستند. در سال 2022، پورشه رکورد تولید خودرو را با 911 توربو S ثبت کرد که در 9 دقیقه و 53.5 ث،ه به آن صعود کرد. با این حال، بدون بحث نبود، زیرا پاس در طول مسابقه واقعی انجام نشد. شرایط آب و هوایی در ماه ژوئن بهترین نبود، بنابراین پورشه از تغییر قو،نی استفاده کرد که اجازه یک دویدن رسمی در خارج از محل مسابقه را می داد. این تیم در سپتامبر بازگشت و رکورد قبلی را تقریباً 30 ث،ه از بین برد.

Acura Integra Type S Pikes Peak

چندین خودروساز قرار است برای سال 2023 مجوز ایجاد کنند. Acura با چندین وسیله نقلیه در دسترس خواهد بود، Alpine با A110 خاص به دنبال افتخار خواهد بود و فورد از SuperVan 4.2 الکتریکی 1400 ، بخاری خود استفاده خواهد کرد. چشم‌ها نیز معطوف خانواده بلاک خواهد بود و لوسی در ک، Unlimited با یک سیرا اکو EV رقابت می‌کند. لیا یک پاس رسمی زمان‌بندی‌شده انجام نمی‌دهد، اما در نمایشگاهی با Hoonipigasus Porsche 911 1400 ، بخاری رانندگی می‌کند. هر دو به افتخار کن بلاک – شوهر لوسی و پدر لیا – که در ابتدای سال 2023 در یک تصادف اتومبیل برفی درگذشت، در Pikes Peak هستند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.