تیزر ویدیوی جدید استون مارتین از شما می خواهد که حواس خود را در حالت آماده به کار قرار دهید

18 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/598955/aston-martin-teaser-video-senses/

این کلیپ ما را به این فکر می‌کند که استون یک ماشین مسابقه مخصوص پیست یا یک ماشین جاده‌ای با محوریت پیست در حال توسعه دارد. با این حال، بدون چیز خاصی از سوی این خودروساز، فقط باید تا اعلام رسمی استون صبر کنیم.

تیزر رمزآلود استون تنها چند روز پس از اینکه رئیس اجرایی این شرکت، لارنس استرول، ایمن شد، منتشر شد. سرمایه گذاری جدید از سوی صندوق سرمایه گذاری ،تی ،ستان سعودی. استرول آن را “رویدادی تغییر دهنده بازی برای استون مارتین” نامید. پول جدید به خودروساز کمک می‌کند تا در کنار سایر بخش‌های صنعت، با برق‌رس، مق، کند. Valhalla بخشی از این استراتژی خواهد بود که به ،وان یک پلاگین هیب، وارد بازار خواهد شد. یک خودروی الکتریکی دنبال خواهد شد.

خط تولید فعلی استون شامل DB11، DBS، DBX و Vantage است. استون به توسعه والهالا ادامه می دهد و مدل تولیدی آن قرار است در سال 2024 وارد بازار شود. این خودرو دور از ذهن است، بنابراین مشکوک است که استون در حال حاضر چیز قابل توجهی برای اشتراک گذاری داشته باشد، اما ما دوست داریم غافلگیر شویم. استون همچنین برنامه‌هایی برای عرضه یک Vanquish جدید در سال 2025 دارد.

یک تیزر ویدیوی کوتاه چهار ث،ه ای از استون مارتین ما را در حال خاراندن سرمان نشان می دهد. این کلیپ چیزی در مورد اعلامیه شرکت فاش نمی کند، اما پست ش،ه اجتماعی الحاقی نشان می دهد که احتمالاً مربوط به مسیر مسابقه است.

ما نمی د،م چه زم، استون “تعریف جدید” شرکت را به ما نشان می دهد، اما ما هیجان زده هستیم که ببینیم چه چیزی مست،م آن است. این شرکت در چند سال گذشته با موانع مالی روبرو بوده است، اما سرمایه گذاری جدید و مدیر عامل جدید، شرکت را در زمینه های محکم تری برای رویارویی با عدم قطعیت های تغییر چشم انداز خودرو قرار می دهد.

مدل تولیدی استون مارتین والهالا 2022

در این پست آمده است: «تپش قلب، بیایید مسابقه دهیم. تعریف جدیدی از استون مارتین به زودی ارائه می شود. در این ویدئو، توده‌ای سبز رنگ و تپنده مانند ضربان قلب در پشت عبارت «حواس: در حالت آماده‌باش» دیده می‌شود. هر دو مبهم هستند و به طیف وسیعی از احتمالات اشاره می کنند. استون این کلیپ را در حساب های فیس بوک و توییتر خود پست کرد و آن را در صفحه اصلی سایت مصرف کننده خود قرار داد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.