تیم پورشه و مایکروسافت برای مسابقه ویژه ایکس باکس سری X با موضوع مسابقه Livery

کنسول‌های Xbox Series X که در جریان جشنواره بازی تابست، این هفته رونمایی شد، از رنگ‌هایی از برخی از معروف‌ترین خودروهای مسابقه‌ای پورشه در تاریخ این خودروساز استفاده می‌کنند. متشکل از شش طرح مختلف، رنگ‌های چند خودروی نمادین پورشه 917، از جمله 917/20 “Pink Pig” از LeMans 1971، طرح “Hippie” 917LH، و رنگ قرمز و سفید برنده سال 1970 به نمایش گذاشته شده است. ماشین. مدل‌های دیگر شامل پورشه 911 GT1 Mobil 1 1998، چندین نسخه از اتومبیل‌های مارتینی و روسی، و طرحی برای یادآوری مسابقات اتومبی،، پورشه 963 در 24 ساعت لمانز امسال است.

تنها 75 عدد از کنسول‌های Xbox نسخه ویژه پورشه وجود خواهد داشت که هر کدام دارای یک کنتر، بی‌سیم Xbox با طراحی مشابه هستند. یکی از این کنسول ها را از کجا پیدا می کنید؟ مالش همین است. همه 75 کنسول جوایز قرعه کشی در مسابقه ای هستند که برای ،نان بالای 18 سال ایالات متحده، بریت،ا و آلمان آزاد است. رویداد قرعه کشی در 8 ژوئن افتتاح شد و تا 1 اکتبر ادامه دارد. شرکت کنندگان به یک شرکت در روز محدود می شوند. قرعه کشی پورشه ای، با، سایت اینترنتی.

پورشه با مجموعه ای از رویدادها برای بزرگداشت تاریخ خود، از هفتاد و پنجمین سالگرد خود نهایت استفاده را می کند. علاوه بر فیلم‌ها و مفاهیم، ​​از نمایشگاه‌ها و ماشین‌های هنری حمایت مالی کرد تا میراث و مسیر خود را برای آینده به نمایش بگذارد. اکنون پورشه با مایکروسافت همکاری کرده است تا نسخه ویژه ای از Xbox Series X را با الهام از خودروهای خود تولید کند.

،، از ما که به اندازه کافی خوش شانس نیستیم که یکی از کنسول های ای، با، با تم پورشه را برنده شویم، می تو،م با Forza Motorsport جدید خود را دلداری دهیم. این بازی که انتظار می‌رود در ماه اکتبر عرضه شود، با بیش از 500 خودروی واقعی، از جمله شورولت کوروت E-Ray 2024 و نمونه اولیه مسابقه‌ای Cadillac Racing V-Series.R عرضه می‌شود. همچنین شامل آهنگ‌های جدید و یک حالت کاملاً جدید تک نفره است که به گیمرها امکان می‌دهد تا در هنر ماشین‌سازی غرق شوند. حتی گیمرهای کم بینا نیز می توانند با کمک های رانندگی نابینا جدید و رانندگی با یک لمس برای افرادی که برای فشار دادن چند دکمه به طور همزمان به کمک نیاز دارند وارد عمل شوند.


منبع: https://www.motor1.com/news/671483/porsche-microsoft-xbox-series-x-sweepstakes/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.