جایگزینی الکتریکی ولوو XC90 امسال معرفی می شود

8 ع، ها

تصویر ثبت اختراع نسل بعدی ولوو EXC90

واقعاً بر ،ی پوشیده نیست که ولوو روی نسل بعدی XC90 و نسخه تمام الکتریکی آن کار می کند. شایعات مختلفی در مورد نام و مشخصات آن شنیده ایم، اما به نظر می رسد همه چیز اوا، امسال رونمایی شود. این مدل پرچمدار جدید این برند خواهد بود و جایگاه مهمی در استراتژی الکتریکی سازی شرکت خواهد داشت.


منبع: https://www.motor1.com/news/609922/volvo-xc90-ev-debut-2022-،or/

تا آنجا که ما می د،م، شاسی بلند الکتریکی جدید تنها یک شاسی بلند پرچمدار موقت برای این برند خواهد بود، زیرا طبق گزارش ها، ولوو در حال ساخت یک XC100 فول سایز (نام تایید نشده) است. این خودرو به شدت از کانسپت Recharge 2021 الهام گرفته شده و دارای یک پیشرانه کاملا الکتریکی خواهد بود.

روون به این نشریه گفت: «این زمان بسیار هیجان انگیزی برای ما است زیرا ما را به حوزه دیگری می برد – این سنگ بنای دیگری به سوی آینده است.» آن مدل خود وسیله نقلیه بسیار مهمی برای ما است. یکی از سخنگویان ولوو همچنین اضافه کرد که این شاسی‌بلند برقی که توسط نرم‌افزار تعریف می‌شود، «نمایشی از آینده ماست و آغاز عصر جدیدی برای ایمنی و شرکت است».

رندرهای ثبت اختراع لو رفته از اوایل سال جاری، طراحی SUV بدون آلایندگی را نشان می دهد و به نظر می رسد که ولوو روی یک ماشین جعبه ای جسورانه و آینده نگرانه شرط بندی خواهد کرد. شکل کلی و تن، آن تفاوت چشمگیری با XC90 فعلی نخواهد داشت، اما دستگیره های درب های بازشو و برداشتی جدید از چراغ های عقب سنتی این شرکت تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد.

نام SUV الکتریکی جدید سوئدی رازهایی وجود دارد. این خودروساز اوا، سال گذشته یک درخواست علامت تجاری برای نام Embla را به دفتر مالکیت م،وی اتحادیه اروپا ارسال کرد، اما شایعاتی نیز مبنی بر اینکه این مدل می تواند نام EXC90 را دریافت کند، وجود دارد. هر چه که باشد، ما تا پایان امسال همه چیز را خواهیم دانست.

جیم روآن، مدیرعامل ولوو اخیراً این موضوع را تایید کرده است اتوموبیل جانشین الکتریکی XC90 به طور کامل در سه ماهه پای، سال جاری معرفی خواهد شد. این خودرو به ،وان یک خودروی الکتریکی اختصاصی وارد بازار خواهد شد و بر روی پلتفرم سفارشی جدیدی قرار خواهد گرفت که با هیچ محصول دیگری در خط تولید مدل ولوو مش، نیست.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.