جایگزین لامبورگینی آونتادور اسپید با طرح های مختلف اگزوز

جانشین آونتادور همچنان دارای یک موتور V12 تنفس طبیعی است، اما پیشرانه از کمک هیب، پلاگین بهره می برد. این سیستم قادر است سوپراسپرت را با نیروی کاملاً الکتریکی هدایت کند، اما محدوده در این تنظیمات هنوز یک رمز و راز است.

همچنین ع، هایی وجود دارد که نگاهی اجمالی به جانشین آونتادور ارائه می دهد (به گا،ی بالا مراجعه کنید). این دستگاه دارای یک دسته ابزار دیجیتال با سرعت سنج نصب شده در مرکز است که یک خط قرمز را در حدود 8500 دور در دقیقه نشان می دهد، یک سرعت سنج دیجیتال، نمای سیستم کمک راننده، حالت رانندگی و موارد دیگر.

ع،‌های جاسوسی قبلی طراحی اگزوز دیگری را نشان می‌داد. آن ماشین چهار لوله دایره ای شکل داشت که از پشت بیرون می آمد. هنوز مشخص نیست که آیا لامبورگینی قصد دارد چندین طرح را برای پریزها ارائه دهد یا اینکه ظاهر متفاوت صرفاً برای توسعه مدل است.

جایگزینی برای لامبورگینی آونتادور به توسعه در جاده ها ادامه می دهد. این ویدیوی جاسوسی دو نفر از آنها را در حال آزمایش می گیرد. یکی دارای طرح اگزوز با مشخصات تولید است. دیگری دارای تنظیماتی است که موقتی تر به نظر می رسد.

24 ع، ها

این ویدئو تنها ،مت پشتی دیگر خودروی توسعه جانشین آونتادور را نشان می دهد. این خودرو به جای طراحی اگزوز شش ضلعی، دارای دو جفت لوله است که در ،وجی های منفرد ادغام می شوند. به نظر می رسد بقیه دم مانند خودروی دیگر در این کلیپ است.

ع، جاسوسی جانشین لامبورگینی آونتادور 2023

کلیپ با بیرون کشیدن ماشین از دروازه شروع می شود. جانشین آونتادور پارچه سفید ، را روی تمام بدن می پوشد. برآمدگی جلو بلندتر از خودروی فعلی به نظر می رسد، اما نمای کلی شکل ، ای آشنا لامبورگینی دارد. یک سوراخ در پوشش درست پشت درهای جلو روی گلگیرهای عقب است. این دستگاه در ،مت پشتی دارای یک جفت لوله اگزوز بلند با ،وجی شش ضلعی است. چراغ های عقب در کنار آنها در گوشه های بیرونی قرار دارند. به نظر می رسد سپر شامل یک دیفیوزر بزرگ است.

طبق گفته استفان وینکلمن، مدیر عامل لامبورگینی که با ABC News صحبت می کرد، جانشین آونتادور در اوا، سه ماهه اول سال 2023 رونمایی خواهد شد. این زمان نشان می دهد که رونمایی ممکن است در ماه مارس باشد. حتی قبل از نمایش، سازنده سوپراسپرت ایتالیایی طبق گزارش ها نزدیک به 3000 رزرو داشته است. ما هنوز نمی د،م اولین تحویل واقعی به مشتری چه زم، انجام می شود.


منبع: https://www.motor1.com/news/629002/lamborghini-aventador-replacement-spy-video-on-road/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.