جذابیت دکوراسیون طلا فروشی با جعبه های شیشه ای

در هر صورت در فروشگاهی مثل طلافروشی در بحث طراحی ویترین ها یا دکوراسیون دو موضوع مهمی که باید رعایت و در نظر گرفته شود، زیبای و امنیت است. طراحی ویترین مغازه – ویترین بوتیک – ویترین چوبی. در نهایت روی آهن ها ورق استیل کشیده شده است، ویترین های چوبی و کانترها تماما کلاسیک طراحی شده اند. نورپردازی دکوراسیون ویترین مغازه در شب دید زیبایی ایجاد می کند و همچنین در دکوراسیون مغازه کوچک دارند با استفاده از ترفندهای نورپردازی و خطای دید، فضا بزرگتر جلوه می کند. 2. در طراحی ویترین از نورپردازی مناسب که فوکوس روی محصول و جلوه دادن بیشتر استفاده شود. یکی دیگراز مواردی که می توان به آن اشاره نمود،ارتفاغ و اندازه ویترین است.

طراحی مغازه دکوراسیون داخلی باید مطابق با سلیقه عموم مردم باشد استفاده از ایده های جذاب، نوآورانه تاثیر زیادی در جذب اقشار مختلف جامعه دارد. استفاده کنند یک نورپردازی زیبا متناسب با نوع محصولات و سبک فروشگاه تاثیر بالایی در فروش و جذب مشتری خواهد داشت. در این مقاله نورپردازی و روشنایی طلا فروشی، فروشگاه جواهرات و نقره صحبت میکنیم. در سبک جدید باید چیدمان طلا و جواهرات را به صورت خلوت و با فاصله از هم باشد. دکور مغازه طلافروشی باید به گونه ای طراحی شده باشد که مسیر حرکت مشتریان با قسمتی که فروشنده در آن قرار می گیرد جدا باشد. بر کسی پوشیده نیست که در مقوله فروش و مارکتینگ چگونگی ارائه محصول به مشتریان تاثیر بسیار زیادی در موفقیت کسب و کار دارد.

کالاهایی که در ویترین قرار گرفته، می توانند از زوایای مختلف و با نورپردازی مناسب برای مشتریان قابل دید باشند و نیاز نباشد تا برای تماشای آن حتما آن را از ویترین خارج نمود. به این دلیل که طلا و جواهر، کالایی گرانقیمت و لوکس است و نباید بهراحتی در دسترس مشتریان قرار گیرد؛ بنابراین مکانی که طلا و جواهرات به فروش میرسد باید ازلحاظ امنیتی مناسب باشد. تشکیل شده است. ورودی مغازه بسته به وسعت مغازه بین 5 تا 15 قدم می باشد تا حد امکان باید خلوت باشد و مساحت مناسبی را برای ورود مشتری داشته باشد با قرار دادن وسایل و محصولات اضافی پرستیژ مغازه خود را پایین نیارید. به این شکل است که یک دکوراسیون مغازه جواهــر فروشی زیبا و مناسب می تواند فروش را تضمین و مشتری های شما را وفادار به خرید دائمی از شما نماید. استفاده از سنگ در دکور و دیوارها ی طلا فروشی کاربردی است. تعیین دکوراسیون زیبا برای مغازه یک عدد از موارد مهمی هست که بایستی به آن توجه ویژه ای داشت چون فروشگاه اساسی طراحی داخلی شیک و ویترین خوشگل می تواند سبب ساز جذاب اکثر خرید کننده ها شود؛ در ادامه این مطلب ایده هایی کاربردی برای طراحی داخلی فروشگاه های متفاوت را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

شاید این موضوع بنظرتان ساده بیاید اما بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها همین یک عامل ساده را نادیده گرفته و محصولات خود را بروی زمین و در ارتفاع پایین ویترین قرار می دهند. بدین ترتیب مشتریان در عین حرکت در فضا می توانند محصولات را به سادگی از نزدیک مشاهده نمایند. رنگ در طراحی دکوراسیون مغازه نقش مهمی ایفا می کند معمولا رنگ اصلی که در طراحی دکور مغازه بکار می رود متناسب با نوع محصولات موجود در فروشگاه می باشد به عنوان مثال شما یک فروشگاه شکلات مربوط به یک برند خاص داخلی را دارید به این ترتیب نکته مهم در انتخاب رنگ برای دکور، ویترین، کف، سقف و دیوارها کاملا متناسب با نوع محصولات آن برند است انتخاب نوع پوشش کف باید به نحوی باشد که برای یک مشتری یادآور ورود به فروشگاه برند شکلات باشد بدین ترتیب رنگ ها نشان دهنده امضای یک برند در طراحی دکوراسیون مغازه می باشند. بدین ترتیب می توانید در جلب توجه مشتریان، موفق ظاهر شوید. داخل مغازه با توجه به وسعت مغازه و نوع کاربری آن به دو قسمت پیشخوان فضایی که فروشنده در پشت آن قرار می گیرد و فضای بازدید مشتری از محصولات تقسیم می شود. بسیاری از افراد و خصوصا خانم ها زمانی حاضر به ورود به یک طلا فروشی و خرید کردن از آن می گردند که طراحی ویترین و فضای داخلی آن فروشگاه به شکل قابل توجهی انجام شده باشد.

طلا فروشی Orange Cube در سال گذشته فروشگاه جدیدش را در شهر Westfield در استرالیا تأسیس کرد. معمولا در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و طراحی نمای بیرونی مغازه ها طراحان سعی می کنند فاکتورهایی از قبیل انتخاب رنگ مناسب بر اساس فعالیت مورد نظر، متریال و سبک اجرای نما که پل ارتباطی اصلی مشتریان با مغازه می باشد و در اولین برخورد توجه مخاطب را به خود جلب می کند، نحوه چیدمان فضای داخلی مغازه و دکوراسیون داخلی، نورپردازی نما و فضای داخلی که هر کدام با توجه به فضا و پتانسیل مغازه در جایگاه خود بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. نحوه طراحی دکوراسیون طلا فروشی به قدری مهم است که حتی بر میزان فروش نیز تاثیر می گذارد و دکوراسیون طلا فروشی باید طوری طراحی شود تا قدرت این را داشته باشد که نظر عابرین و خریداران را به خود جلب کند. اما قاعده سرانگشتی که باید به یاد داشته باشید آن است که صندوق باید در یکی از نقاط توقف طبیعی در فرایند تجربه خرید قرار گیرد که با قصد قبلی توسط شما طراحی شده است. هر چقدر که دکوراسیون با نظم و ترتیب خاصی چیده شده باشد مشتری و خریدار می تواند محصول خود را راحت تر انتخاب کند.

طراحی دکوراسیون مغازه در صورتی که کاملا استاندارد و بر اساس مهارت و تجربه، طراحی و اجرا شده باشد در سریعترین زمان پس از پیاده سازی آن تحولات زیادی در میزان مشتریان ایجاد میکند. ویترین طلافروشی نقش مهمی در طراحی داخلی طلافروشی ایفا میکند. دکوراسیون ویترین طلا فروشی به هر میزان که جذاب باشد، کم نور بودن مغازه آن را تحت الشعاع قرار خواهد داد و باعث عدم جذابیت ویترین مغازه برای مشاهده کنندگان خواهد شد. استیل های موجود در کار رنگ رزگلد شده است و کلیه ابعاد و ارتفاع ها طبق استاندارد ارگونومی مخصوص طلا فروشی صورت گرفته است. دکوراسیون فروشگاه ترکیبی از طراحی و زیبایی شناسی فروشگاه های طراحی شده و موجود در چین با الگو های طراحی فروشگاه متناسب با بازار محلی استرالیا بود. همه چیز در طراحی دکور مغازه تحت تأثیر ویژگی های منحصر به فرد مجموعه جواهرات و بازار هدف آن هستند. در همه جای دنیا، مغازه های طلا و جواهر فروشی در خطر تهاجم سارقین قرار دارند. از این رو بایستی در طراحی داخلی دکان طلا و جواهر حیاتی دقت زیادی عمل کرد و ظرافت زیادی به خرج داد. در صورتی که شما نیز صاحب یک طلا فروشی هستید یا می خواهید وارد همین رشته گردید و دوست دارید اهمیت اصول طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر آشنا شوید، ملازم ما باشید.

وجود جواهرات زیبا که شامل الماس، سنگ های قیمتی و فلزات گرانبها می شود در درجه اول به طراحی ویترین های شیشه ای محصور نیاز دارد. 1. تابلو مغازه طراحی منحصر به فرد و حرفه ای داشته باشد و شامل لوگو یا برندتان و اطلاعات حداقلی مورد نیاز باشد. طراحی لوگو جواهرات در واقع اقدامی هوشمندانه در جهت ایجاد هویت مستقل در بازار و اعتبار برند است که نقش مهمی را در موفقیت و پیشرفت این شغل ایفا میکند زیرا ایجاد جلوههای بصری منحصر به فرد و توجه به جنبههای زیبایی شناسی در جواهر فروشی بیش از هر شغل دیگری دارای اهمیت است. 8. سعی کنید طیف های رنگی اجزای استفاده شده در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای مغازه مطابق با رنگ لوگو و برندتان بوده و با آن همخوانی داشته باشد. سنگ های کف طوسی رنگ از شرکت سنگ سفیر سپاهان خریداری شد. آن ها می خواستند این شعبه از طلا فروشی آن ها هم مانند سایر فروشگاه های دیگرشان با استفاده از دو رنگ طوسی تیره و زرد طراحی شود. ودکوراسیون طلا فروشی, شامل جدیدترین طرح های دکوراسیون مغازه طلا فروشی, طراحی داخلی ویترین طلا فروشی و مدرن ترین طرح های ویترین طلا فروشی با ترکیب نورپردازی و رنگ آمیزی داخلی طلافروشی.

این شیشهها (شیشه لمینت) هستند که کاربردهای گوناگونی دارند که از اصلیترین کاربردهای آن میتوان به استفاده از ویترین طلافروشیها اشاره کرد. چرا که طلا و جواهر، کالایی گران قیمت و تجملاتی است و نباید شرایط به گونه ای باشد که اجناس را به راحتی در دسترس تمام مشتریان قرار داد. بی شک در بازار شلوغ و پرترافیک طلافروشان، اهمیت ویترین و چیدمان طلا در آن موضوعی است که توجه بیشتر به آن، باعث فروش و جلب نظر مشتریان بیشتر خواهد شد. ایده جالبی که می توانید در طراحی و اجرای ویترین به کار ببرید، قرار دادن یک کالا در کانون ویترین است. همچنین می توانید بر اساس سلیقه ای که دارید از انواع رنگ ها استفاده کنید.

این چالش درواقع وجود یک بادبند نسبتا بزرگ در بخش انتهایی مغازه بود. به دست آوردن تعادل بین شیشه ای که به مشتریان دید واضحی از محصولات شما می دهد و حفظ سطح بالایی از امنیت، می تواند یک چالش سخت برای طلا فروشی ها باشد. نورپردازی فضای طلا فروشی نیز از جمله حیاتی ترین مواقعی میباشد که می بایست مد نظر قرار گیرد. در بحث طراحی ویترین طلافروشی هم درنظر گرفتن عواملی که منجر به زیبایی و لوکس شدن ویترین شود، هم بحث حفظ امنیت طلاهای موجود در ویترین و عدم دسترسی مشتری به طلا نیز باید در نظر گرفته شود که نیازمند طراحی و جا نمایی عوامل ایجاد کننده امنیت ضمن حفظ زیبایی و استفاده از آلمان های اضافه کننده زیبایی می باشد .

همانطور که در بالا هم گفته شد مهمترین موارد در طراحی نمای بیرونی مغازه و دکوراسیون داخلی مغازه نورپردازی مناسب میباشد. بدون تردید نورپردازی در طراحی داخلی مغازه طلا فروشی اهمیت زیادی دارد. در تصویر زیر یک طلا فروشی را میبینید که طراحی دکوراسیون آن با استفاده از کاغذ دیواری صورت گرفتهاست. رنگ نارنجی به کار رفته در طاق ورودی توجه هر رهگذر را به خود جلب کرده و آن ها را به داخل فروشگاه دعوت می کند. از طرفی مردم این شهر هر روز در گوشه و کنار شهر شاهد این معماریها بوده و به نوعی به آنها عادت کردهاند. حتی اگر مغازه شما مساحت کمی دارد میتوانید از وسایل زیادی استفاده کنید؛ البته باید توجه داشته باشید که از شلوغی و به هم ریختگی مغازه خودداری کنید؛ برای مثال میتوانید با استفاده از رنگهای طوسی و سفید مغازه را بزرگ نشان بدهید و با آویزان کردن کالاها یا استفاده از قفسههای بسیار زیاد وسایل زیادی را در آنها تعبیه کنید. تمامی موارد باید با توجه به فعالیت، محصول یا خدمت ارائه شده باشد برای مثال طراحی دکوراسیون داخلی و نمای مغازه کفش فروشی بسیار متفاوت از مغازه طلافروشی یا مزون لباس عروس می باشد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.