خودروی اسپرت هیبریدی مستقل Nismo که در این دهه عرضه می شود

طراحی نسل فعلی GT-R با توجه به مفهومی همنام که در سال 2001 در نمایشگاه خودروی توکیو به نمایش درآمد، از نظر فنی 21 سال قدمت دارد. نسخه تولیدی شش سال بعد در همان رویداد معرفی شد، بنابراین می توان گفت R35 کمی طول، شده است. خوشبختانه، بازوی عملکرد نیسان، نیسمو، این نوید را می دهد که محصولی هیجان انگیز در دست ساخت است. مدیرعامل تاکائو کاتاگیری تایید کرد که یک مدل بسیار هیجان انگیز با نشان نیسمو در نظر گرفته شده است.

در این میان، شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه نیسان و نیسمو در حال کار بر روی ارسال من، GT-R R35 هستند. گمان می رود سال آینده با طراحی یقه قو برای بال عقب همراه با تغییرات جزئی در موتور و شاسی عرضه شود. ممکن است برخی رنگ‌های جدید در ،یب و به‌روزرس،‌های لازم برای رعایت مقررات سختگیرانه‌تر نویز وجود داشته باشد.


منبع: https://www.motor1.com/news/624417/nismo-hybrid-sports-car-planned/

حرف زدن با اتوموبیلتاکائو کاتگیری، مدیرعامل نیسمو گفت:[There] یک چشم انداز بسیار بسیار مهم است [in Europe] برای نیسان این در دل این است [new car]. این منطقه [the UK] مخصوصا برای ما خیلی خیلی خاص است [for] ماشین های پرفورمنس بنابراین، یک چیزی که می توانم بگویم این است که لطفا صبر کنید. ما قصد داریم یک مدل بسیار هیجان انگیز را با نام تجاری Nismo به بازار ،ستان معرفی کنیم.”

104 ع، ها

نیسان GTR-50 توسط ایتال دیزاین در مصاحبه با اتوموبیلبرنج برتر نیسمو گفت که این خودرو در ژاپن و همچنین در ایالات متحده، اروپا و بریت،ا در خانه فروخته خواهد شد. مجله بریت،ایی بر این باور است که این مدل به ،وان جانشین غیرمستقیم GT-R قدیمی عمل خواهد کرد. در اوایل سال جاری، “گودزیلا” به دلیل مقررات سختگیرانه آلایندگی، از اروپا بازنشسته شد، که همچنین مانع از فروش Z جدید در اتحادیه اروپا می شود.

به طور گسترده اعتقاد بر این است که ماشین عملکرد نیسمو دارای یک پیشرانه هیب، است تا یک سیستم صرفاً الکتریکی. مدیران شرکت قبلاً گفته بودند که یک خودروی الکتریکی تند به باتری‌های حالت جامد نیاز دارد، اما این باتری‌ها در آینده نزدیک آماده نخواهند شد. با این حال، رقیب داخلی نیسان، تویوتا قول داده است تا سال 2025 یک خودروی تولیدی هیب، با باتری حالت جامد عرضه کند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.