خودروی هنری Porsche Vision Gran Turismo برای Gamescom معرفی شد

به جای درها، یک سایبان کج شد تا امکان دسترسی به کابین را فراهم کند. داخلش یه فرمان یوغی بود. یک نمایشگر هولوگرافیک ابزارها را نشان می داد. در حالی که این وسیله نقلیه در آن زمان فقط در دنیای مجازی وجود داشت، این شرکت قصد داشت فقط از مواد گیاهی پسند در خودرو استفاده کند.

این اولین باری است که پورشه در Gamescom شرکت می کند. این خودروساز یک سالن در نمایشگاه با برندسازی مش، پوما دارد. بازدیدکنندگان می توانند طراحی Ve، را برای Vision Gran Turismo در شبیه سازهای مسابقه ای در آنجا هدایت کنند. ظاهر جدید این خودرو نیز به ،وان مدلی در مقیاس 1:18 از فروشگاه پورشه در دسترس خواهد بود.


منبع: https://www.motor1.com/news/606068/porsche-vision-gran-turismo-new-look-debut/

این وسیله نقلیه دارای بدنه ای کم ارتفاع بود که برخی از نشانه های ظاهری را با تایکان به اشتراک می گذاشت. برای به حدا،ر رساندن عملکرد در بازی، tبدنه دارای المان‌های هوای متحرک مستقل در اسپلیتر جلو و یک اسپوی، فعال عقب بود.

Ve، در بی،ه پورشه گفت: “برای من به ،وان یک هنرمند، این یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد یک طراحی کاملا جدید برای پورشه بود.” “این نگاه به هویت برند پورشه و مضامین بازی می‌خورد. من هیجان‌زده هستم که جامعه بازی‌ها از این به بعد می‌توانند خودرو را به صورت مجازی برانند – گرافیک من را زنده کرده و آنها را ملموس می‌سازد.”

10 ع، ها

یک نسخه واقعی از Porsche Vision Gran Turismo در نمایشگاه Gamescom در شهر کلن آلمان در تاریخ 24 آگوست به نمایش درخواهد آمد. برای خاص تر ، خودرو، این شرکت از هنرمند بلژیکی Ve، می خواهد که ماشین را به صورت زنده در این رویداد نقاشی کند. .

پورشه تنها تصاویر تیزر تیره‌ای از ویژن گرن توریسمو را منتشر کرد. ما نسخه های روشن تر را در گا،ی زیر قرار داده ایم تا ظاهر کمی بهتر به شما بدهیم. به نظر می رسد که بینی بوم نقاشی برای به تصویر کشیدن شخصیت ها و گل های کارتونی است. به نظر می رسد که این موتیف کلی در بقیه وسایل نقلیه، علاوه بر چند بادکنک کلمه ادامه دارد.

زاویه جلو مفهومی Porsche Vision Gran Turismo پورشه ویژن گرند تورینگ

پورشه نسخه مجازی Vision Gran Turismo خود را در نوامبر 2021 معرفی کرد. این خودرو در Gran Turismo 7 قابل رانندگی شد. این شرکت این دستگاه را به ،وان یک ابرخودروی کاملاً الکتریکی با قدرت 1300 ، بخار (969 کیلووات) تصور می کرد. این کافی بود تا ماشین مجازی تمام چرخ محرک را در 2.1 ث،ه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) برساند.

41 ع، ها

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.