داور با رانش در پارکینگ فورد موستانگ 800 اسب بخاری را تصادف کرد

فورد موستانگ GT

ArabGT ادعا می کند که آنها حدود یک ماه قبل از اینکه فیلم را در یک پارکینگ تقریبا خالی فیلمبرداری کنند، به دنبال مک، برای ضبط ویدیو بودند. ماشین RWD 800 ، بخاری و سطح لغزنده یک ،یب ناخوشایند بود، اما با دیدن نیمه پر لیوان، بازبین – که در لحظه برخورد کمربند ایمنی را بسته بود – بدون حتی یک ،اش آن را زنده کرد.


منبع: https://www.motor1.com/news/667182/ford-mustang-crash-during-review/

پس چه اتفاقی افتاد؟ خوب، راندن در یک پارکینگ روی سطحی که ایده آل نیست، بهترین ایده نیست. ArabGT علت آن را فقدان یک مدار در عراق می داند که در آن علاقه مندان به اتومبیل فرصتی برای تمرین سرگرمی خود داشته باشند. از تست شتاب 0-60 مایل در ساعت کاملاً مشخص بود که «استانگ» پرقدرت و جاده ،یف با هم همخو، ندارند. به دلیل قدرت بسیار زیاد V8 5.0 لیتری و کشش ضعیف، راننده در نگه داشتن خودرو در یک خط مستقیم مشکل داشت.

صاحب یک فورد موستانگ اصلاح شده از نسل قبل از بین رفت ArabGT تا ماشین پونی سوپرشارژش را بررسی کند. همه چیز آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت زیرا او نتوانست آن را به خانه برساند. با قدرت 800 ، بخاری که به چرخ‌های عقب می‌رفت، متأسفانه این خودرو برای بازبینی بیش از حد قابل کنترل بود. بله، او در حین فیلمبرداری با GT شاد تصادف کرد. با وجود ش،ت، این کلیپ همچنان در یوتیوب منتشر شد.

22 ع، ها

بعد از اینکه بازبین تمام تغییراتی را که روی ماشین انجام داد و شروع به انجام دونات و سپس چند دریفت کرد، همه چیز به سمت ج، رفت. طولی نکشید که کنترل فورد مود شده را از دست داد و درست جلوی چشمان صاحبش به حاشیه کوبید. خودرو صدمات قابل توجهی متحمل شد که از ش،تگی محور عقب تا سقف فرورفته متغیر بود. عقب آن دیگر به سختی قابل تشخیص است، اما امیدواریم که زودتر به جاده بازگردد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.