داچیا داستر 2023 در تست گوزن ایمن به نظر نمی رسد

9 ع، ها

خوب، نه واقعا. راننده آزمایشی موفق شد بدون برخورد م،وط ها را با سرعت ورودی 44 مایل در ساعت (71 کیلومتر در ساعت) دور بزند که چندان چشمگیر نیست. تلاش‌هایی برای سرعت‌های بالاتر نیز انجام شد، اما سیستم تعلیق قوی داستر باعث شد که راننده نتواند SUV را در تست ایمنی تحت کنترل داشته باشد. ESC مانند نسخه قبلی SUV رفتار می کرد و احتمالاً سعی می کرد به دلیل مرکز ثقل بالا و سیستم تعلیق نرم از واژگون شدن خودرو جلوگیری کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/678288/2023-dacia-duster-moose-test/

ویدیوی بالای این صفحه یک داستر 2023 را نشان می‌دهد که در یک آزمایش ،ن که توسط ،ن انجام شده به دور م،وط‌ها می‌چرخد. km77.com. این خودروی خاص دارای یک موتور گازی 1.3 لیتری توربوشارژ در زیر کاپوت است که 150 ، بخار قدرت تولید می کند. این خودرو به گیر،س اتوماتیک دوکلاچه متصل شده است و یکی از ارزان‌ترین SUV‌های جدید اروپا را برای رانندگی بسیار خوب می‌سازد. این وسیله نقلیه بر روی ،تیک های 17 اینچی Continental EcoContact 6 در سایز 215/60 سوار می شود.

احتمالاً شایان ذکر است که km77.com تیم داستر را مدت کوتاهی پس از عرضه مدل نسل دوم آزمایش ،د. خودروی آزمایش شده در آن زمان دارای یک آسیاب 1.5 لیتری دیزلی با قدرت 110 ، بخار و یک گیر،س اتوماتیک بود. این به خصوص به دلیل مداخله رادیکال سیستم پایداری الکترونیکی و همچنین سیستم تعلیق جهشی و نرم، عملکرد خوبی نداشت. آیا داچیا وضعیت را با داستر تازه شده بهبود بخشیده است؟

بازرگ، داچیا داستر 2023

داستر یک SUV خانواده جمع و جور است که در سال 2010 عرضه شد و بسته به بازار با نشان های داچیا و رنو به فروش می رسد. در حال حاضر در نسل دوم خود قرار دارد که در تابستان 2021 فیس لیفت شد و گیر،س دوکلاچه جدید و سایر فناوری ها دریافت کرد. در حالی که داستر به دلیل ارائه قابلیت‌های آفرود من، همراه با کیفیت سواری من، شناخته شده است، اما داستر برای رانندگی پویا من، نیست. یک آزمایش جدید دوباره این را ثابت می کند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.