در این ویدیو به مدت پنج دقیقه به موتور V12 لامبورگینی Revuelto گوش دهید

اما این موتور است که ، نر را می سازد. قلب Revuelto که در وسط کشتی نصب شده است، با 12 سیلندر با سرعت 9500 دور در دقیقه می‌تپد. این کارخانه که به یک گیر،س هشت سرعته دوکلاچه اتوماتیک مجهز است، ادعا می کند که در کمتر از 2.5 ث،ه به سرعت 60 مایل در ساعت می رسد و با باند کافی به حدا،ر سرعت 217 مایل در ساعت می رسد.

Revuelto با بدنه تهاجمی ،‌ای خود، شکل زاویه‌دار آونتادور همراه با جلوپنجره دوقلو Murcielago را به یاد می‌آورد. پروفیل آیرودینامیکی پایین و درهای قیچی لامبورگینی بی‌شک لامبورگینی هستند و قطعاً در هر کجا که پارک شود، جمعیت را به خود جذب می‌کند. این ماشینی است که باید در آن دیده شد و هر جا که می رود رژه راه می اندازد.

Revuelto جدیدترین ابرخودروی پرچمدار لامبورگینی است که ،یبی از عملکرد خیره کننده، طراحی خیره کننده و نویدبخش یک تجربه رانندگی هیجان انگیز است. این خودرو که امسال به ،وان جانشین آونتادور معرفی شد، از یک موتور 6.5 لیتری V-12 تنفس طبیعی به همراه سه موتور الکتریکی برای تولید 1001 ، بخار نیرو بهره می برد. در حالی که قدرت ،وجی پیشرانه هیب، چشمگیر است، این صدای V12 است که روح را به هیجان می آورد.

این ویدیوی ارسال شده در کانال یوتیوب Varryx دارای پنج دقیقه صدای خالص از V12 لامبورگینی Revuelto است که می‌تو،م در تمام طول روز به آن گوش دهیم. چه با سرعت کم غرغر کند، چه در حالت بیکار نفوذ کند، چه در نوربرگ رینگ، صدای باریتون گلویی دارد که منحصر به ،های نر پرورش یافته در کارخانه سنت آگاتا بولونیزی است.

با این حال، برخلاف ، نرهای گذشته، از جمله Countach اصلی و جانشین آن Diablo، Revuelto جنبه نرم تری دارد. فضای داخلی بزرگتر و راحت تری نسبت به آونتادور دارد. فضای کمی پشت صندلی ها و فضای کافی در صندوق عقب برای یک هفته چمدان وجود دارد. همانطور که این روزها تقریباً هر خودرویی به آن نیاز دارد، دارای یک صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی با اتصال بی سیم Apple CarPlay و Android Auto است. داشبورد کاملاً دیجیتالی است و حتی دارای نمایشگری در جلوی سرنشین برای اطلاعاتی مانند سرعت و سایر تله متری عملکرد است.

مانند همه لامبورگینی ها، Revuelto نام خود را از یک ، نر مشهور گرفته است، در این مورد، یک ، جنگی اسپ،ایی که در سال 1880 زندگی می کرد. این نام من، برای آ،ین ابرخودروی لامبورگینی است که انتظار می رود تا پایان سال جاری عرضه شود.


منبع: https://www.motor1.com/news/673626/lamborghini-،lto-v12-engine-sounds/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.