در ویدیوی جاسوسی جدید Porsche Boxster EV 2025 Silently Lap Nurburgring را ببینید

اجازه ندهید استتار فریبنده پورشه شما را فریب دهد که فکر کنید این خودرو دارای موتور احتراق داخلی است. نوک اگزوز وسط ،وجی تقلبی است و بخشی از روکش است که ظاهر انتهای عقب را پنهان می کند. درست بالای پریز و پلاک جعلی بریدگی درگاه شارژ قرار دارد که در ع، های جاسوسی قبلی باز شده است.

ع، جاسوسی Porsche Boxster EV 2025

ما اطلاعات زیادی در مورد پیشرانه خودرو نداریم. این احتمالاً با راه اندازی تک موتوره که چرخ های عقب را تامین می کند، معرفی خواهد شد. احتمالاً یک نسخه چهار چرخ متحرک دو موتوره بعداً وارد بازار خواهد شد و دیدن اینکه پورشه چگونه این خودروی اسپورت را بسته بندی می کند، جالب خواهد بود. خودروی الکتریکی جدید پای، بر موتورهای چهار تخته توربوشارژ و شش موتوره تنفس طبیعی این مدل خواهد بود.

یک نوع کیمن به Boxster EV خواهد پیوست. با این حال، عکاسان جاسوسی ما این کوپه هارد بالا را در تست بیرون ثبت نکرده اند، بنابراین نمی د،م که آیا این جفت با هم معرفی خواهند شد یا خیر. پورشه نگفته است که خودروی برقی جدید چه زم، می تواند پوشش خود را از بین ببرد، اما ما انتظار داریم که این اتفاق در سال 2024 رخ دهد زیرا به سمت ساخت خودروهای برقی بیشتر حرکت می کند. این شرکت انتظار دارد تا سال 2030 بیش از 80 درصد از فروش خودروهای الکتریکی را به خود اختصاص دهد.


منبع: https://www.motor1.com/news/665813/2025-porsche-boxster-ev-spy-video/

پورشه در حال آماده سازی 718 با،تر برقی است. این خودرو تا سال 2025 به فروش نخواهد رسید، اما ع،‌ها و ویدئوهای جاسوسی متعددی قبلاً این خودروی الکتریکی جدید را ضبط کرده‌اند. آ،ین مشاهده نشان می دهد که کانورتیبل در پیست مسابقه نوربرگ رینگ می چرخد.

26 ع، ها

Boxster EV از استتار و روکش مشکی معمولی پورشه استفاده می کند که نمای جلو و عقب را می پوشاند و پنهان می کند. این شرکت حتی تا حدی چراغ‌های جلو و عقب را پوشانده است، اما نمی‌تواند ظاهر تیزتر خودرو را پنهان کند. ما هنوز داخل کابین را ندیده‌ایم، اما انتظار داریم که صفحه‌نمایش را در سراسر آن پیدا کنیم.

وقتی 718 جدید وارد بازار شود، پورشه آن را با معماری اختصاصی طراحی شده برای مدل‌های کوچک‌تر این شرکت، بدون هیچ چیز از خودروهای فعلی به خودروهای جدید خواهد داشت. ما انتظار داریم که خودروساز از قطعات دیگر محصولات خود استفاده کند، احتمالاً از سخت‌افزار پلتفرم برقی پریمیوم (PPE) که با همکاری آئودی در حال توسعه است، استفاده کند. معماری PPE زیربنای Macan EV و Q6 E-Tron خواهد بود.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.