دوج چلنجر، تولید چارجر 2023 تا 31 دسامبر پایان می یابد

اگر می خواهید قطعه ای از تاریخچه دوج را با مدل های نهایی چلنجر و چارجر تولید شده ،یداری کنید، می تو،د یاب ، بخار دوج، که اطلاعاتی در مورد خودروهایی که هنوز برای سفارش از طریق ش،ه نمایندگی این برند در دسترس هستند را ارائه می دهد. شما هنوز هم می تو،د هر چیزی را از مدل پایه SXT گرفته تا نسخه های ویژه اخیر پیدا کنید، اما ما احساس می کنیم که خودروهای موجود به زودی از بین خواهند رفت.

پایان راه یکی از شناخته شده ترین خودروهای اسپورت نسل ما به زودی فرا می رسد و اگر می خواهید سفارش دهید تا پایان تیرماه فرصت دارید. دوج اعلام کرده است که به نمایندگی های خود گفته است تا تمام سفارشات چلنجر 2023 – همراه با چارجر 2023 – را تا پایان این ماه ارسال کنند. مهمتر از آن، این خودروساز همچنین می گوید که خودروهای نهایی «حدا،ر تا 31 دسامبر» امسال از خط تولید خارج خواهند شد.

در مورد آینده محدوده خودروهای عضل، خود، دوج پیش نمایشی را ارائه کرد که با کانسپت Charger Daytona SRT عرضه خواهد شد. این یک خودروی الکتریکی با نشانه های طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل و ارقام ،وجی خارق العاده است – از نسخه پایه 455 ، بخاری تا مدل های 800 ولتی SRT Banshee با بیش از 800 ، بخار. این خودروساز می گوید اولین نگاه اجمالی به آینده برقی آن در نمایندگی هایش در قالب هورنت R/T با پیشرانه هیب، 288 ، بخار و برد 32 مایلی تمام الکتریکی در دسترس است.

دوج چلنجر SRT Demon 170 2023

تیم ،سکیس می گوید: «برای علاقه مند، که به دنبال سفارش دوج چلنجر یا چارجر هستند، به خصوص یک مدل با ، بخار بالا، مانند Scat Pack، SRT Hellcat یا یک مدل ویژه، این واقعا آ،ین تماس برای «آ،ین تماس» است. مدیر عامل دوج می گوید. در حالی که ما به آینده ای هیجان انگیز و برقی ماشین عضل، در حال انتقال هستیم، پایان یک دوره فراموش نشدنی را برای دوج رقم می زنیم و زمان برای ،، که می خواهند بخشی از آن را داشته باشند رو به اتمام است.

نسل سوم چلنجر در سال 2008 به بازار عرضه شد که آن را به یکی از قدیمی ترین خودروهای موجود در ایالات متحده تبدیل می کند. در حالی که شکل اولیه خود را تقریباً بدون تغییر حفظ می کند، ماشین عضل، با مدل اصلی 2008 با موتورهای قوی تر و فناوری های موجود بسیار متفاوت است. چارجر به ،ه خود در سال 2011 معرفی شد اما بسیاری از اجزای آن را با سدان نسل قبلی که در سال 2006 رونمایی شد به اشتراک گذاشت.

51 ع، ها


منبع: https://www.motor1.com/news/677462/dodge-challenger-charger-،uction-december-2023/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.