رئیس BMW برای توسعه زیرساخت های سوخت گیری هیدروژنی استدلال می کند

BMW iX5 هیدروژن جلو استاتیک

Zipse در ترجمه بی،ه خود از کنفرانس گفت: ما فکر می کنیم خاموش ، موتور احتراقی در اروپا اشتباه است. اگر فقط به یک فناوری برود صنعت از نظر مقیاس و ساختار متفاوت از امروز به نظر می رسد. “

در حالی که این نظر Zipse است، قو،ن از سراسر جهان ممکن است بازار موتورهای احتراقی را از بین ببرد. اتحادیه اروپا به چنین ممنوعیتی نزدیک است که از سال 2035 شروع شود. اگرچه، طبق گزارش ها، آلمان در حال عقب نشینی است. کالیفرنیا که بازار اصلی BMW است، فروش جدید ICE را در سال 2035 ممنوع کرده است.

اجازه ندهید اظهارات Zipse در کنفرانس باعث شود فکر کنید BMW هیچ علاقه ای به خودروهای برقی ندارد. این شرکت در حال توسعه پلت فرم Neue Kl،e برای نسل بعدی محصولات الکتریکی خود است. سری 3 جدید با استفاده از این زیربناها باید در سال 2025 وارد بازار شود. محصولات بیشتر Neue Kl،e بعداً وارد می‌شوند.

Zipse استدلال می کند که هیدروژن مزایایی نسبت به خودروهای الکتریکی دارد. او گفت: «شما به زیرساخت شارژ خود نیاز ندارید. “شما می تو،د یک پمپ بنزین را در دو روز تبدیل کنید. مسیری که در آنجا وجود دارد، نسبتا کوتاه است، بر خلاف حرکت الکتریکی، جایی که شما نیاز به اتصال به ش،ه ولتاژ متوسط ​​دارید و برای هر خودرو به زیرساخت شارژ نیاز دارید.”

زیپس می گوید که هیدروژن “تنها ماده خامی است که می توان به طور پایدار تولید و ذخیره کرد.” اظهارات او تنها چند هفته پس از آغاز تولید پیل سوختی BMW در مونیخ منتشر شد. در حال ساخت آنها برای iX5 Hydrogen Concept با تولید محدود است (گا،ی زیر).

20 ع، ها

با نگاهی به استراتژی های آینده خودروسازان در سراسر جهان، تصور می کنید که موتورهای احتراقی به تدریج از بین می روند و خودروهای الکتریکی جایگزین آنها می شوند. الیور زیپس، رئیس BMW در جریان کنفرانس روز نوآوری در ارلانگن، آلمان، این روایت را عقب نشینی کرد. هفته اقتصادی. او با حذف نیروگاه های ICE مخالفت کرد و هیدروژن را به ،وان منبع سوخت معرفی کرد.

طبق گزارش‌ها، سری 3 مبتنی بر Neue Kl،e دارای فاصله بین دو محور طول،‌تر و اورهنگ‌های کوتاه‌تر است. برای کاهش وزن، خودرو از آلومینیوم، فیبر کربن و پ،تیک تقویت‌شده با فیبر کربن (CFRP) استفاده گسترده‌ای می‌کند. این پیشرانه به ترتیب شامل طرح های تک موتوره یا دو موتوره برای دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ محرک خواهد بود. گفته می شود این باتری برد بیش از 435 مایل (700 کیلومتر) را فراهم می کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/610513/bmw-boss-argues-for-hydrogen-refueling-expansion/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.