رندر تورینگ BMW M5 تصور می‌کند که واگن اسپرت چگونه است

BMW تایید می کند که M5 Touring را در جاده های عمومی مونیخ، مقر M GmbH در گارچینگ آلمان و در نوربرگ رینگ توسعه می دهد. این واگن در سال 2024 به فروش می رسد.

استایل مدل نیز با سدان تا ستون A مطابقت دارد. M5 در رندر دارای پره هایی است که برای طراحی با ظاهری پیچیده دو بار ت،یم می شوند. آنها دارای پوشش مشکی با کولیس قرمز در پشت خود هستند.

BMW دو نسل دیگر از M5 Touring ساخته است. اولین نسخه در سال 1992 وارد بازار شد و نسخه بعدی نسخه مجهز به موتور V10 در سال 2007 بود.

M5 Touring دماغه مش، با سدان دارد. دارای یک فاسیای جلویی تهاجمی با ورودی های بزرگ در لبه های بیرونی است. یک بخش ذوزنقه ای شکل در مرکز دارای میله های عمودی است که آن را به بخش هایی جدا می کند. یک جلوپنجره پهن وجود دارد، اما اندازه آن به بزرگی BMW‌ها مانند آ،ین سری 4 نیست. کاپوت در مرکز فرو می رود.

طبق گزارش ها، سدان M5 و واگن تورینگ از یک توربو دوقلو 4.4 لیتری V8 با موتور الکتریکی برای کمک استفاده می کنند. این تنظیمات در BMW XM Label Red 738 ، بخار قدرت و 738 پوند فوت گشتاور تولید می کند، اما ،وجی رسمی برای این خودروها هنوز در دسترس نیست.

از عقب می تو،د به گلگیرهای عریض نگاه کنید. اسپوی، سقف دارای دو ،مت برجسته است. یک دیفیوزر برجسته با دو لوله اگزوز در هر طرف در زیر هاچ ، قرار دارد.

هنوز هیچ ع،ی از کابین M5 جدید وجود ندارد، اما می‌تو،م از سری 5 معمولی برای نشان دادن ظاهر آن استفاده کنیم. مدل استاندارد دارای یک دسته ابزار 12.3 اینچی و یک صفحه نمایش 14.9 اینچی اطلاعات سرگرمی است. خودروی پرفورمنس ممکن است دارای ارتقاهایی مانند صندلی‌هایی با تکیه‌گاه‌های جانبی ضخیم‌تر و تزئینات اسپرت مانند قطعات فیبر کربنی باشد.

M5 Touring جدید تقریباً همزمان با رقبای دو رقیب آلم، وارد بازار خواهد شد. آئودی یک RS6 آوانت به روز شده با گلگیرهای جلو پهن تر دارد. تاییدیه ای مبنی بر عرضه یک واگن جدید E63 وجود دارد. تاکنون فقط تصاویر جاسوسی از نوع E53 داریم.


منبع: https://www.motor1.com/news/674980/bmw-m5-touring-wagon-rendering-front-rear/

کمپین رسمی تیزر جدید BMW M5 Touring اکنون در حال انجام است. در حالی که این تصویر فقط واگن با عملکرد بالا را در زیر یک ورق نشان می دهد، مردمی که در آن هستند دوچرخه سعی کنید پوشش را بردارید تا ظاهر نسخه تولیدی را نشان دهد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.