رنو گرند آسترال اسپید پیش نمایش مدل سه ردیف آینده

در حالی که ما ع،ی از فضای داخلی نداریم، شباهت‌های ظاهری ظاهری نشان می‌دهد که این دو مدل ممکن است ،اصر طراحی را در کابین به اشتراک بگذارند. این بدان م،است که یک دسته ابزار دیجیتال و یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی عمودی با دکمه های فیزیکی در امتداد پایین وجود دارد.

در نمایه، می تو،د ببینید که این مدل چقدر طول، تر از Austral استاندارد است. اورهنگ عقب برای ایجاد فضای اضافی در کابین طول، تر است. ،مت پشتی سقف نیز ظاهری با،تری دارد.

15 ع، ها

ع، های جاسوسی رنو گرند استرالیا

رنو به طور سنتی از نام E،e برای مینی ون ها استفاده می کرد. با این حال، کراس اوورها به طور فزاینده ای برای افراد متحرک رایج هستند. بنابراین، این شرکت می تواند نام نام تجاری را برای این مدل سه ردیفه تغییر دهد.

هنوز مشخص نیست که رنو چه زم، ممکن است این مدل بزرگتر از استرالیا را معرفی کند. ما انتظار داریم مدل بزرگتر را در سال 2023 ببینیم.


منبع: https://www.motor1.com/news/619061/renault-grand-austral-spy-s،ts/در پشت، به نظر می رسد که این Austral بزرگتر از چراغ های عقب براکتی شکل مدل موجود استفاده می کند. هر دوی آنها دارای ضربه گیر هستند تا لوله های اگزوز را پنهان کنند. هاچ ، مدل بزرگتر حالت عمودی تری دارد.

این وسیله نقلیه از پوشش استتاری روی کل بدنه استفاده می کند، اما ما می تو،م جزئیاتی را ببینیم. چراغ‌های جلو با چراغ‌های استاندارد Austral ی،ان به نظر می‌رسند. شباهت هایی در شکل جلوپنجره و ،مت پایینی آن وجود دارد. برای دیدن اینکه آیا رنو تغییراتی در طراحی روی دماغه ایجاد می کند یا خیر، به اندازه کافی قابل مشاهده نیست.

طبق گزارش ها، Austral بزرگتر موتورهای مشابهی با مدل موجود دارد. این بدان م،است که یک موتور 1.2 لیتری توربوشارژ سه سیلندر با کمک هیب، ملایم با قدرت 130 ، بخار (97 کیلووات) وجود دارد. همچنین یک موتور 1.3 لیتری چهار سیلندر هیب، ملایم با قدرت 140 ، بخار (104 کیلووات) با گیر،س شش سرعته دستی یا 160 ، بخار (119 کیلووات) با گیر،س اتوماتیک وجود دارد. E-Tech Hybrid از یک موتور 1.2 لیتری با قدرت 160 ، بخار (119 کیلووات) یا 200 ، بخار (149 کیلووات) استفاده می کند.

رنو آسترال در اوایل سال 2022 به ،وان جایگزینی برای Kadjar معرفی شد. اکنون این برند در حال کار بر روی نسخه بزرگتر با ردیف سوم صندلی ها است. مدل جدید ظاهراً یا Grand Austral یا Austral E،e نام دارد.

ع، های جاسوسی رنو گرند استرالیا
رنو استرالیا 2022
رنو استرالیا 2022 ع، های جاسوسی رنو گرند استرالیا

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.