ریزش جزئی آزادراه I-95 در فیلادلفیا در نزدیکی رودخانه دلاور

شاهدان عینی گزارش دادند که شعله های آتش از جاده بلند شد و دود سیاه غلیظ آسمان را پر کرد. در نتیجه، مقامات یک شعاع دو مایلی از I-95 را در هر دو جهت بستند. به گفته دفتر مدیر عامل شهر فیلادلفیا، رسیدگی به ریزش جاده که بخشی از جاده شری، اصلی در شمال و ج، در امتداد سواحل شرقی ایالات متحده است، زمان زیادی می برد.

بخشی از بین ایالتی 95 در شمال شرقی فیلادلفیا حدود ساعت 6:30 صبح یکشنبه پس از آتش سوزی بزرگ در زیر یک روگذر در نزدیکی خیابان کاتمن فرو ریخت. مقامات اعلام ،د که یک تانکر سوخت ممکن است منبع آتش سوزی بوده باشد که باعث کمانش بخشی از خطوط شمالی شده است. خطوط منتهی به ج، نیز در اثر آتش سوزی ضعیف شده به نظر می رسند و ممکن است از نظر ساختاری در معرض خطر قرار گیرند.

علاوه بر پتانسیل نشت مواد شیمیایی، هواشناس Tammie Souza از CBS News در فیلادلفیا می گوید بادها به سمت شمال می وزند. در نتیجه مواد شیمیایی خطرناک موجود در هوا از جمله اسیدها، سولفات ها و نیترات ها به شمال و شرق شهر منتقل می شوند. ذرات معلق مانند گرد و غبار، دوده، روغن ها و سایر مواد شیمیایی نیز باعث نگر، های بهداشتی مرتبط با کیفیت پایین هوا می شوند و ممکن است روی هر چیزی که در مسیر دود قرار دارد، یک لایه روغن چرب باقی بگذارند. در نتیجه، مردم باید تا زم، که کیفیت هوا بهبود یابد، در خانه بمانند.

در حال حاضر هیچ مجروح یا فوتی مشخصی وجود ندارد. ریزش جاده اولین باری است که پس از یک سال پیش در پیتسبورگ شاهد آن بودیم، اما به دلیل اهمیت کریدور I-95 تأثیر جدی‌تر و گسترده‌تری خواهد داشت. ترافیک در فیلادلفیا ممکن است بدتر از پورتلند، اورگان در هنگام طوفان برفی برای مدت زمان نامشخصی باشد.


منبع: https://www.motor1.com/news/671530/i95-freeway-collapses-in-philly/

در حالی که به نظر می رسد آتش سوزی یک تانکر سوخت منبع ریزش جاده باشد، هنوز هیچ دلیلی برای خود آتش سوزی مشخص نشده است. قبل از آتش‌سوزی، چندین انفجار در منطقه شنیده شد و مردم گزارش دادند که پوشش منهول‌ها «مثل سکه می‌چرخند». این منطقه شامل چندین سیستم فاضلاب و یک تصفیه خانه است. از نظر زیست محیطی، اگر مواد شیمیایی بریزند، سخت خواهد بود که می توانند به رودخانه دلاور نزدیک نشت کنند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.