ریچارد هاموند سوبارو ایمپرزا WRX STI را از فیلم A Scandi Flick خرید

از آنجایی که این یک نمونه JDM آبی واقعی است که از ژاپن به بریت،ا وارد شده است، برنامه برگرداندن آن به شکل اولیه کارخانه است. ما خواهیم دید که در هفته ها یا ماه های آینده چه اتفاقی می افتد، اما اگر از طرفداران این نماد مسابقات رالی هستید، می د،د که یک ماشین خاص از این پروژه بیرون خواهد آمد.


منبع: https://www.motor1.com/news/623731/hammond-buys-impreza-sti-grand-tour/

خوشبختانه، روکش مارتینی ریسینگ (یا فقط مارتین) توسط The Smallest Cog حذف خواهد شد، که این Impreza WRX STI را به رنگ اصلی سوبارو آبی خود برمی‌گرداند.

از سوی دیگر، سوبارو ایمپرزا WRX STI V-Limited مدل 2003 ریچارد هاموند، قبلاً توسط شخص دیگری به جز خود هاموند ،یداری نشده است.

هاموند این را در Drivetribe ویدیو در بالای این صفحه حتی بهتر از آن، همچنین فاش شده است که این خودرو برای بازسازی آماده خواهد شد. خوب است، هاموند صاحب یک مغازه تعمیر ماشین ک،یک به نام است کوچکترین چرخ دنده، که برای این کار من، است.

فصل پنجم The Grand Tour هم اکنون در حال پخش است. به ،وان افتتاحیه فصل در ماه سپتامبر، سه نفر معروف “A Scandi Flick” را منتشر ،د که یک ماجراجویی در میان ، های یخی دایره قطب شمال اسکاندیناوی بود.

در حالی که یکی از بزرگترین اخبار مربوط به فیلمبرداری ،مت اول، تصادف جیمز می در یک میتسوبیشی لنسر Evolution VIII بود – جایی که ماشین از بین رفت و می ش،ته شد – دو ماشین دیگر در واقع به خانه بازگشتند. اگر مایل به ،ید آنها هستید، خوب، آئودی RS4 B7 جرمی کلار،ون برای فروش نیست.

همانطور که انتظار می رفت، Blobeye WRX STI به دست هاموند آسیب دید، اگرچه آنقدرها که تصور می شود گسترده نیستند. دارای یک فرورفتگی بزرگ روی کاپوت، همراه با برخی آسیب‌های سپر و برخی قطعاتی است که در حین افتادن تور بزرگ در حال فیلمبرداری بود چراغ های جلو نیز به ترمیم نیاز دارند، همراه با مقداری زنگ زدگی که آرزوی درمان را دارد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.