سرویس OnStar در خودرو برای سال 2015 و وسایل نقلیه قدیمی GM در شرف پایان است

طبق گفته OnStar، وسایل نقلیه آسیب‌دیده از این ارتقاء ش،ه (معروف به غروب ش،ه 2G) برخی از خودروهای مدل 2015 و قدیمی‌تر GM، از جمله مارک‌های قبلی GM، مانند Pontiac، Saturn، و Hummer را پوشش می‌دهند. اگر مطمئن نیستید که وسیله نقلیه GM شما بخشی از خودروهای آسیب دیده است، می تو،د با استفاده از آن بررسی کنید VIN یاب آنلاین OnStar.

دلیل این تغییر ارتقاء اپراتورهای تلفن همراه از ش،ه 2G به اتصال 4G یا 5G است. از آنجایی که خودروهای GM قدیمی از اتصال 2G استفاده می کنند، این خودروها خدمات OnStar داخل خودرو خود را از دست خواهند داد. در ایالات متحده، ا،ر ارائه دهندگان اصلی ش،ه انتقال از ش،ه 2G را در دسامبر 2022 تکمیل خواهند کرد.

همچنین می‌تو،د از طریق برنامه OnStar Guardian که قبلاً در برنامه‌های Safety & Security و OnStar Guardian گنجانده شده است، به خدمات دسترسی پیدا کنید. وضعیت موقعیت مک، و پاسخ به ،ابی موبایل نیز از طریق برنامه قابل دسترسی است.


منبع: https://www.motor1.com/news/623679/onstar-،ons-ending-december-2022/خدمات On-Car OnStar در حال پایان است

سایر خدمات OnStar همچنان برای دارندگان این وسایل نقلیه قدیمی GM قابل دسترسی خواهند بود. اعضای فعال OnStar می توانند با تماس با مشاور OnStar به شماره 1.888.4ONSTAR از خدمات کلیدی استفاده کنند. این خدمات شامل کمک های جاده ای، کمک به بحران یا خدمات اضطراری است.

با انتقال کشور به اتصال ش،ه بالاتر، OnStar جنرال موتورز اعلام کرده است که خدمات داخل خودرو به زودی به پایان می رسد. با این حال، خدمات OnStar ادامه خواهد یافت اما از طریق روش دیگری – نه از طریق رابط سه دکمه ای در خودروهای GM قدیمی.

با غروب خورشید ش،ه 2G، برخی از خدمات OnStar تحت برنامه ایمنی و امنیتی برای این وسایل نقلیه قدیمی GM ذکر شده، ی،ی پاسخ به تصادف خودکار، کمک خودروی سرقتی، و ناوبری گام به گام، در دسترس نخواهند بود. سرویس Remote Key Fob تحت طرح Essentials نیز در دسترس نخواهد بود.

به گفته GM Aut،rity، هزینه اشتراک ماهانه اعضای آسیب دیده کاهش می یابد. تغییر صورت‌حساب از 1 ژانویه 2023 اعمال خواهد شد.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.