سوبارو نسخه جدید BRZ را پیش از عرضه در 23 جولای معرفی کرد

در همین حال، شایان ذکر است که طرف ژاپنی Subie اعلام کرده است که قصد دارد روی پیاده‌سازی EyeSight برای خودروهای مجهز به گیر،س دستی کار کند و BRZ با سه پدال آن را برای اولین بار در سرزمین خورشید طلوع این پاییز امسال دریافت کند.

ممکن است این چیزها به سوبارو BRZ 2024 هم بیایند؟ در 23 ژوئیه زم، که این خودرو در پارک سانتا آنیتا در آرکادیا، جایی که قرار است Subiefest California 2023 در آن برگزار شود، رونمایی شود، می د،م چه چیزی چیست. با توجه به ارزش آن، GR86 نسخه Trueno Edition را نیز دریافت کرد که شامل این بسته عملکردی است.

بررسی بیرونی سوبارو BRZ 2022

در ادامه، شایعات وحشیانه از ژاپن ادعا می‌کنند که تویوبارو با ،یب یک موتور بنزینی سه سیلندر توربوشارژ با یک موتور الکتریکی، نیروی هیب، برای نسخه بعدی خود دریافت خواهد کرد. این جزئیات را با دوز سنگین نمک اما X را انجام دهید گزارش می دهد که خودروها از موتور موجود در GR کرولا استفاده می کنند و روی پلت فرم RWD متفاوتی که تویوتا در حال توسعه آن است سوار می شوند. گزارشی از سال 2022 منتشر شده توسط بهترین وب ماشین همچنین بیان کرد که یک پیشرانه هیب، در نظر گرفته شده است. با این حال، باید تاکید کنیم که هیچ چیز رسمی نیست.


منبع: https://www.motor1.com/news/677383/subaru-brz-new-version-teaser/BRZ فعلی کمتر از سه سال از عمر آن می گذرد، اما سوبارو در حال حاضر به دنبال تقویت این کوپه با تهیه نسخه جدید است. مشخص نیست که آیا این یک نسخه ویژه، یک بسته اختیاری یا یک عضو دائمی از خط تولید خواهد بود، اما یک مدل “تیزتر و متمرکزتر” در Subiefest کالیفرنیا رونمایی خواهد شد. تنها تیزر نشان می دهد که “BRZ” حک شده در چراغ های جلو اکنون قرمز است، که حداقل پنج ، بخار برای هر چراغ جلو اضافه می کند. ما بچه

7 ع، ها

به‌،وان نکته جدی‌تر، رونمایی در روز یکشنبه تقریباً یک ماه پس از آن انجام می‌شود که تویوتا به مدل خواهر BRZ برخی به‌روزرس،‌های قابل‌توجه برای مدل سال 2024 ارائه کرد. GR86 یک بسته عملکردی با ترمزهای ارتقا یافته برمبو با کالیپرهای قرمز چهار پیستونه جلو و دو پیستونه عقب به دست آورده است. این روتورهای 12.8 x 1.3 در جلو و 12.4 x 0.79 در عقب را در آغوش می گیرند. این کیت همچنین دمپرهای ،س پر از نیتروژن و روغن پرفشار را اضافه می کند.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.