سوپراسپرت آلفارومئو رسماً برای اولین بار در 30 آگوست معرفی شد

اولین نمایش جه، در Arese در موزه آلفارومئو برگزار خواهد شد.


منبع: https://www.motor1.com/news/675108/alfa-romeo-supercar-debut-date/

آلفارومئو نکاتی را در مورد طراحی با طعم یکپارچهسازی با سیستمعامل، احتمالاً با نشانه هایی از T33 Stradale ارائه کرده است. شایعه شده است که این ابرخودرو با نام “6C” ساخته می شود، که با توجه به چراغ عقب که ظاهراً ازدواج بین “6” و “C” را نشان می دهد، منطقی است. اگر چنین باشد، به م،ای یک موتور شش سیلندر است زیرا 4C دارای چهار دیگ بود در حالی که 8C زیبا دارای یک موتور V8 بود. اگر قرار باشد اینطور باشد، فقط می‌تو،م فرض کنیم که این یک موتور 2.9 لیتری V6 توئین توربو از مدل‌های Quadrifoglio است. در Giulia GTA محدود، 540 ، بخار قدرت و 442 پوند فوت (600 نیوتن متر) گشتاور خوب است.

چهارم ژوئیه معمولی در ایالات متحده است، اما خبرهای مهمی از چین می رسد که آلفارومئو مدل های فیس لیفت شده جولیا و استلویو را معرفی کرد. این دقیقاً یک خبر فوری نیست، درست است؟ خوب، مدیرعامل ژان فیلیپ ایمپاراتو روی صحنه آمد تا تاریخ عرضه این ابرخودروی مورد انتظار را اعلام کند. در 30 آگوست، مدل عملکرد اسرارآمیز که انتظار می رود آ،ین رقص برای موتور احتراق داخلی باشد، از بین خواهد رفت.

تیزر سوپراسپرت آلفارومئو

6C که توسط ایمپاراتو به ،وان «نماد، فوق‌العاده ،ی و قابل تشخیص» معرفی می‌شود، احتمالاً تولید محدودی خواهد داشت. 8C قبل از آن تنها 500 دستگاه برای کوپه و 329 نمونه دیگر از اسپایدر محدود می شد. منطق به ما می‌گوید که این گران‌ترین آلفارومئوی جدید تا کنون خواهد بود و یک کالای کل،یونر فوری با در نظر گرفتن برقی‌سازی در گوشه و کنار است.

ما در حال کار روی چیزی هستیم که بتوانم 8C را در موزه Arese کنار بگذارم و به سهم خود در تاریخ آلفارومئو افتخار کنم. این چیزی است که ما می خواهیم.”

با دلیل موجه، رئیس آلفا واقعاً در مورد این ماشین مرموز هیجان زده است: “این پروژه رویایی است که به حقیقت پیوسته است، با الهام از یک تیم جسور که می خواستند به چیزی منحصر به فرد دست یابند.” همراه با این اعلامیه، یک تصویر تیزر جدید به دنبال یک پیش‌نمایش مخفیانه اولیه در ابتدای سال، زم، که چراغ عقب گرد آشنا را دیدیم، وجود دارد. در مورد اینکه چرا 30 آگوست برای “اولین نمایش جه، یک خودروی نمادین” انتخاب شده است، شاید باید با مسابقات فرمول 1 ایتالیا GP 2023 که در آ، هفته در مونزا برگزار می شود، ارتباط داشته باشد.

نباید با SWB Zagato Coupe اشتباه گرفته شود، پرچمدار جدید آلفارومئو جای خالی پس از تمس، برند ایتالیایی و سپس نابودی دوباره GTV و 8C را پر می کند. انتظار یک مازراتی MC20 را نداشته باشید زیرا همان ایمپاراتو قول داده است که یک تلاش تمام آلفا خواهد بود. در مصاحبه ای که در اوایل سال جاری انجام شد، رئیس هیأت گفت:

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.