صاحب جیپ رانگلر بعد از چهار سال قابلیت اطمینان را چندان بد نمی داند

مثل همیشه، مایلیم نظر شما را در این مورد بد،م، بنابراین به بخش نظرات زیر سر بزنید تا نظرات خود را به ما بگویید.


منبع: https://www.motor1.com/news/673658/jeep-wrangler-owner-review-reliability-after-4-years/

9 ع، ها

دقیقاً به همین دلیل است که شخصی که در ویدیوی بالا تعبیه شده است، از ترس اینکه دائماً در مغازه باشد، نمی‌خواست جیپ ب،د، اما طبق زندگی، همسرش نظر دیگری داشت، بنابراین آنها در نهایت با یک نارنجی روشن ر،ر JL نامحدود 2018.

جیپ در میانه آ،ین مطالعه کیفیت اولیه منتشر شده توسط JD Power، که قابلیت اطمینان خودروهای جدید را تحلیل می‌کند، رتبه‌بندی سمت راست را به خود اختصاص داده است، اما یک افسانه شهری می‌گوید که آ،ین مدل‌های این شرکت به آن اندازه که انتظار می‌رود قابل اعتماد نیستند.

آفرود آمریکایی در اکتبر 2018 ساخته شد، اما تا سپتامبر 2019 در محل فروش قرار داشت، زیرا ظاهراً هیچ ، یک جیپ را نمی خواست که توسط ماهواره در فضا قابل مشاهده باشد. جدا از شوخی، این وسیله نقلیه به دست همسر مجری رسید که بیش از 40000 مایل بدون مشکل از آن استفاده می کند و هر سال به طور میانگین حدود 10000 مایل را روی کیلومترشمار قرار می دهد.

Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4xe 2021

شایان ذکر است که حتی اگر ر،ر مجهز به سیستم تعلیق 2 اینچی، یک جفت سنگ شکن و ،تیک های آفرود 35 اینچی باشد، فقط به ،وان یک خواربارفروش استفاده می شود و به همان اندازه خوب به نظر می رسد. زم، که تقریباً چهار سال پیش از کارخانه بیرون آمد، به نظر می رسید.

جیپ ر،ر نامحدود مدل 2024 از 35896 دلار شروع می شود و با موتور 3.6 لیتری پنتااستار V6 با قدرت 285 ، بخار و همچنین گیر،س شش سرعته دستی عرضه می شود. یک موتور 2.0 لیتری نیز موجود است، اما فقط به یک گیر،س هشت سرعته اتوماتیک و همچنین موتور 6.4 لیتری V8 با ارزش خودروی عضل، که قدرت شگفت انگیز 470 ، بخار را تولید می کند، متصل است. ر،ر 4xe پلاگین هیب، نیز بخشی از پیشنهاد جیپ است.

همانطور که در ویدیو توضیح داده شده است، مالک با بیش از یک مشکل مرتبط با پیشرانه مواجه شد، اما رفع همه آنها آسان بود، زیرا باید در درجه اول با سوئیچ ها، سنسورها، رله ها و شیر برقی انجام می شد. مجری اشاره می کند که یکی از ایرادات تاخیر پدال گاز است که با نصب یک کنترل کننده پاسخ دریچه گاز پس از فروش برطرف شد.

مجری می گوید مثل ل،وس سوار نمی شود، اما جغجغه نمی کند و در کل آنقدرها هم که فکر می کرد بد نبود. در واقع، او می گوید که اگر فرصتی پیدا کند، یک جیپ دیگر می ،ید، زیرا این یک سواری بسیار خوب و عمدتاً بدون دردسر بود.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.