طراحی بیرونی لامبورگینی هوراکان استراتو 2023 به طور کامل آشکار شد


14 نوامبر 2022 به ،وان روزی که لامبورگینی تصاویری از آ،ین خودروی تولیدی خود را که منحصراً با موتور بنزینی کار می کرد به اشتراک گذاشت، در تاریخ ثبت خواهد شد. هوراکان استراتو قبل از معرفی عمومی خود در Art Basel در میامی در 30 نوامبر، در تصاویر کاملا آشکاری از طراحی بیرونی پیش نمایش داده می شود. همانطور که انتظار می رفت، خیلی از مفهومی که در ژوئن 2019 رونمایی شد، دور نمی ماند.

ابرخودروی V10 تنفس طبیعی، پوشش بدنه درشت روی قوس چرخ‌های جلو و عقب و همچنین چراغ‌های LED اضافی روی سپر جلو را حفظ می‌کند. این کانسپت قبل از خود میله نوری نصب شده روی سقف را از دست داده است، اما با داشتن ریل های سقفی با برند استراتو، همچنان از هوراکان معمولی کاربردی تر است.

لامبورگینی هوراکان استراتو 2023

4 ع، ها

یک اسکوپ سقفی در پشت اضافه شده است در حالی که دیفیوزر سپر عقب دارای پیکربندی جدیدی است که احتمالاً زاویه ،وج را بهبود می بخشد. سیستم تعلیق قابل مشاهده به هوراکان استراتو فاصله بسیار بیشتری از سطح زمین نسبت به هر ابرخودروی دیگری در بازار می دهد. لامبورگینی همچنین چرخ‌های مشکی جدیدی را که در ،تیک‌های گوشتی Bridgestone Dueler پیچیده شده‌اند، نصب کرده است تا قابلیت‌های همه‌جانبه را بهبود بخشد.

همچنین دامن های جانبی درشت و محافظ زیر بدنه در جلو و عقب قابل توجه است. این رنگ خاکی (با روکش ساتن؟) همچنین در خط تولید هوراکان جدید است و با لهجه های قرمز رنگ بدنه که روی کالیپرهای ترمز کشیده شده است ،یب شده است. لامبورگینی عمداً چراغ‌های گلگیر را بدون رنگ رها کرد تا حال و هوای خارج از جاده را به نمایش بگذارد، اگرچه اگر گزینه‌ای برای رنگ بدنه آن‌ها وجود داشته باشد، چندان تعجب نخواهیم کرد.

برای مشخصات فنی باید تا پایان ماه منتظر بم،م، اما ناگفته نماند هوراکان استراتو منحصراً با سیستم چهار چرخ متحرک عرضه خواهد شد. این کانسپت 47 میلی‌متر (1.85 اینچ) بالاتر بود و دارای مسیرهای جلو و عقب 30 میلی‌متری (1.18 اینچ) عریض‌تر بود. علاوه بر این، لامبورگینی زاویه نزدیک شدن را 1 درجه و زاویه ،وج را 6.5 درصد بهبود بخشید.

از سال 2023، تمام محصولات لامبورگینی تا حدی برقی خواهند شد، پیش از سال 2028 که Sant’Agata Bolognese قصد دارد اولین خودروی برقی خود را به ،وان 2+2 با دو در و سیستم تعلیق برجسته معرفی کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/621574/lamborghini-huracan-sterrato-design-revealed/

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.