طراحی بیرونی نسل بعدی لینکلن ناتیلوس در چین فاش شد

در همین حال، هر دو انتهای جلو و عقب با نوارهای LED تزئین شده اند که روی ،مت های خود قرار دارند و ،اصر اصلی نور را به هم متصل می کنند. ناتیلوس با ظاهری اسپورت‌تر برای چینی‌ها، با سپر جلویی با طراحی تهاجمی همراه است. گزینه‌های چرخ‌ها نیز متفاوت است و به نظر می‌رسد که مشکی برای نوع اسپرت‌تر در نظر گرفته شده است.

،، که مشتاق ناتیلوس بعدی بوده اند، مجبور نخواهند شد منتظر معرفی رسمی آن بمانند تا ببینند چه شکلی خواهد بود زیرا و، صنعت و فناوری اطلاعات چین قبلاً این مدل را، البته به صورت غیررسمی، فاش کرده است. در اینجا اولین نگاه ما به نسل سوم لینکلن ناتیلوس است.

البته این ع، ها برای ناوتیلوس عازم جمهوری خلق است. مطمئن نیستید که آیا ایالات متحده همان استایل و تریم را خواهد داشت یا اینکه این نسخه حتی به ایالت ها نیز خواهد رسید.

4 ع، ها

نسل بعدی لینکلن ناتیلوس فاش شد

لینکلن تاریخ رونمایی رسمی نسل بعدی ناتیلوس را اعلام نکرده است. جزئیات پیشرانه مدل نسل بعدی نیز در زمان نگارش این مقاله کمیاب است. با این حال، با توجه به اینکه این مدل در حال حاضر در دست مقامات چینی است، مدت زیادی طول نمی کشد که این برند لو، این مدل را به دنیا معرفی می کند.


منبع: https://www.motor1.com/news/622580/next-lincoln-nautilus-leaked-،a/لینکلن قرار است نوتیلوس را اصلاح کند. نسل فعلی این کراس اوور لو، به سال 2016 باز می گردد که به طور رسمی با نام MKX شناخته می شد. نام Nautilus در سال 2019 همراه با یک تغییر طراحی عظیم در بیرون انتخاب شد، در حالی که به روز رس، کابین در سال 2020 ارائه شد.

همانطور که می بینید، مدل نسل جدید شکل جلوپنجره را حفظ کرده است، اگرچه بزرگتر از قبل است. به نظر می رسد که در چین سه تیپ وجود خواهد داشت که فاکتورهای متفاوتی بر فقدان یا وجود لهجه های بدنه کرومی متمرکز شده است. نسخه ای نیز وجود دارد که با تم رنگ آمیزی دو رنگ ارائه می شود.

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.