فورد E-Tourneo Courier 2024 یک MPV الکتریکی جمع و جور برای اروپا است

در داخل، E-Tourneo Courier دارای طراحی داشبورد مشابه E-Transit Courier است، با نکات برجسته از جمله پانل ابزار موسوم به “digiboard” متشکل از یک دسته ابزار دیجیتال کامل و سیستم اطلاعات سرگرمی SYNC 4 که از طریق صفحه نمایش لمسی بزرگ 12 اینچی کنترل می شود. .

در اصل نسخه مسافری وانت پنل پیک E-Transit ماه گذشته رونمایی شدفورد E-Tourneo Courier توسط این خودروساز به ،وان یک وسیله نقلیه چندکاره پنج صندلی با ردپایی جمع و جور برای شهر توصیف شده است.

هر دو نوع در کارخانه فورد در کرایووا، روم،، جایی که در آنجا ساخته خواهد شد کراس اوور تمام الکتریکی پوما نیز ساخته خواهد شد. E-Tourneo Courier یکی از 10 خودروی تمام برقی است که فورد متعهد شده است تا سال 2024 در اروپا عرضه کند.

فورد در مورد ظرفیت بسته باتری مخفیانه باقی مانده است، اما می گوید که هم 11 کیلووات AC و هم 100 کیلووات DC شارژ می شود. گفته می شود یک شارژ معمولی AC یک شبه از 10 تا 100 درصد 5.7 ساعت طول می کشد، در حالی که شارژ از 10 تا 80 درصد در شارژر سریع DC کمتر از 35 دقیقه طول می کشد و مشتریان را قادر می سازد در 10 دقیقه به برد 54 مایل (87 کیلومتر) اضافه کنند.

از منظر استایل، E-Tourneo Courier با ارائه طرحی شبیه به SUV، به خصوص در تریم Active که در اینجا نشان داده شده است، بر روی ظاهر E-Transit Courier استوار است، به خصوص در تریم Active که در اینجا نشان داده شده است، که کنتراست رنگ سقف، قالب های قوس چرخ، میله های سقف، و پارچه های صندلی منحصر به فرد E-Tourneo Courier Active همچنین دارای صفحات اسکید جلو و عقب است.

همانند E-Transit Courier، E-Tourneo Courier هم پیشرانه های ICE و هم تمام الکتریکی را ارائه می دهد. به لطف نوار نوری منحصر به فرد ساحل به ساحل و جلوپنجره الماس کرومی با امضای فورد، EV به راحتی از برادر گازسوز خود متمایز خواهد شد.


منبع: https://www.motor1.com/news/667340/2024-ford-etourneo-courier-ev-van-debut/

ادغام بی‌سیم Android Auto و Apple CarPlay و پد شارژ تلفن نیز در دسترس هستند و خودرو نیز ارائه می‌کند. قابلیت به‌روزرس، از طریق هوا (OTA)..

14 ع، ها

قابل پیش‌بینی است که E-Tourneo Courier از پیشرانه الکتریکی با E-Transit Courier مش، است، به این م،ی که موتور الکتریکی 100 کیلوواتی (134 ، بخار) در جلو که حالت رانندگی با یک پدال قابل انتخاب را ارائه می‌کند – در کنار نرمال، ایجاد می‌شود. حالت های رانندگی Eco و Slippery.

2023 Ford E-Tourneo Courier نمای بیرونی جلو با دید سه چهارم رانندگی

فورد از E-Tourneo Courier کاملاً جدید رونمایی کرده است، یک شرکت حمل و نقل جمع و جور کاملاً الکتریکی با ظاهری الهام گرفته از SUV که از اوا، سال 2024 در بازارهای اروپایی عرضه خواهد شد.

متأسفانه، بعید به نظر می رسد که آن را به ایالات متحده برساند زیرا برای ذائقه مشتریان آمریکایی بسیار کوچک است – این ون بر اساس کوچکترین ون فورد با طول حدود 170 اینچ (4.3 متر) ساخته شده است.

در ،مت عقب، خودروی حامل برقی دارای یک نیمکت عقب 60-40 ت،یم شده و بیش از 44 درصد فضای صندوق عقب بیشتر از Tourneo Courier ،وجی است. مسافران همچنین از بهبود فضای سر و شانه و همچنین گزینه‌های ذخیره‌سازی شامل کنسول مرکزی قابل تنظیم، صندوق عقب مخفی و صندوق عقب 44 لیتری (1.55 متر مکعب فوت) بهره می‌برند.

مدل Tourneo Courier گازسوز اولین مدلی است که در تابستان امسال سفارش داده می شود و تحویل آن قبل از پایان سال 2023 آغاز می شود. E-Tourneo Courier تمام الکتریکی از نیمه دوم سال 2024 وارد تولید خواهد شد و انتظار می رود در اوا، سال 2024 تحویل داده شود. .

توسط Karl Benz

Mercedes-Benz, commonly referred to as Mercedes, is a German luxury and commercial vehicle automotive brand established in 1926.